Far Cry 4 Arena Master

Far Cry 4 Arena Master
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Far Cry 4 Arena Master, Far Cry 4'ün resmi mobil oyunudur

Far Cry 4 Arena Master, Far Cry 4'ün geliştiricisi Ubisoft'un bu yeni açık dünya FPS oyunuyla birlikte yayınladığı resmi Far Cry 4 mobil oyunudur.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir oyun ve Far Cry 4 yardımcı uygulaması olan Far Cry 4 Arena Master bir kart oyunu şeklinde tasarlanmış. Oyunda temel olarak Far Cry 4 dünyasında görebileceğimiz paralı askerleri ve vahşi hayvanları toplayarak kendi takımımızı oluşturuyoruz ve bu takımı kullanarak diğer oyuncularların takımlarıyla şöhret ve para için savaştırıyoruz.

Far Cry 4 Arena Master uygulaması eğer Far Cry 4 oyununa sahipseniz oyununuzla bağlantı kurabiliyor ve bu sayede arena kariyeriniz paylaşılabiliyor. Bunun yanında arkadaşlarınıza Far Cry 4 arena karşılaşmaları için davet de gönderebiliyorsunuz. Far Cry 4 Arena Master'da oyuncular Far Cry 4 haritasına erişerek askerlerini yeni askerler ve vahşi hayvanlar toplamak için göreve gönderebiliyorlar. Bu harita Far Cry 4 oyununda açtığınız harita ile aynı harita. Far Cry 4'te daha önceden aktifleştirdiğiniz gözcü kuleleri, çan kuleleri ve diğer gelişimler Far Cry 4 Arena Master'da da oyundaki ilerleyişinizi etkiliyor.

Far Cry 4 Arena Master'da kafeslerin kilidini açarak yeni savaşçılar ve vahşi hayvanları takımınıza dahil edebilmektesiniz. Bunun yanında savaşçı alım satımı yapabiliyor, hayvanlar avlayabiliyor ve yeni savaşçılar yetiştirebiliyorsunuz. Oyunu hem tek başınıza, hem de diğer oyunculara karşı oynayabilmeniz mümkün.