Fun Big 2 15.04.29 (Android)

Fun Big 2

Fun Big 2
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Fun Big 2, Android cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir kart oyunudur.

Fun Big 2, Android cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir kart oyunudur. Aslında bizim çok da aşina olmadığımız bir Asya oyunu olan Big 2 oyunu temel alınarak geliştirilmiş olan oyuna bir kez alıştınız mı çok kolay geliyor.

Eğlenceli bir kart oyunu olan Fun Big 2'da amacınız, elindeki kartları bitiren ilk kişi olabilmek. Böylece oyunu kazanıyor ve rakiplerinizi yenmeyi başarıyorsunuz. Oyunun kuralları ise çok karmaşık değil.

Fakat oyunun eksiklerinden bir tanesi nasıl oynanacağı ile ilgili herhangi bir bilgi ya da tutorial seçeneği olmaması. Bu yüzden kuralları bilmediğiniz için ilk başta zorlanıyorsunuz fakat öğrendikten sonra bir sorun olmuyor.

Oyunu indirdikten sonra kayıt olmanız gerekmiyor bu da güzel bir özellik. Böylece kayıt işlemleri ile uğraşmak zorunda kalmadan direk olarak oyunu oynayabiliyorsunuz. Fakat kayıt olursanız da bedava altın gibi avantajlardan yararlanabiliyorsunuz.

Oyunun grafikleri ve dizaynı gayet güzel ve hoş bir şekilde tasarlanmış diyebilirim. Her şey sorunsuz bir şekilde çalışıyor ve animasyonlar takılmadan ilerliyor böylece oyundan daha fazla keyif alabiliyorsunuz.

Bununla birlikte oyunun kullanıcı dostu arayüzü de yine kolaylıkla oynamanızı sağlıyor. Ayrıca oyunda farklı görevler ve bulmacalar gibi ekstralar da sıkılmadan uzun süre oynamanızı sağlıyor diyebilirim.

Eğlenceli ve farklı bir kart oyunu arıyorsanız Fun Big 2'yu indirip denemenizi tavsiye ediyorum.

YORUMLAR