Heroes of Camelot 1.1.0 (Android)

Heroes of Camelot

Heroes of Camelot
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Android cihazlarınızda oynayabileceğiniz bu epik kart oyununda Camelot'u düşmandan korumaya çalışıyorsunuz.

Heroes of Camelot, ücretsiz olarak oynayabileceğiniz multiplayer bir kart oyunu ve Android cihazlar için hazırlanmış. İyi bir oynanış ve hikayeye sahip olan oyun Camelot miti üzerinden kurgulanmış durumda ve oyundaki senaryo akışına göre Kara Şövalye'nin bir yürüyen ölüler ordusu ile işgal ettiği Camelot'u bu büyük kötülükten geri almak oyuncuların görevlerinden bir tanesi.

Oyunca yer alan kahramanlar karşımıza kartlar olarak çıkıyorlar ve oyuncular düşmanı yenmek için bu kartları kullanarak mücadeleye başlıyorlar. Multiplayer oyunlar ve rol yapma oyunlarını sevenlerin, hikayesi iyi tasarlanmış bu oyunu seveceklerine inanıyorum.

Oyundaki tüm kartlar ve kahramanların farklı yetenekleri bulunuyor ve bu yetenekler arasında düşmanlara karşı koymak için kullanılabilecek pasif ve aktif yetenekler yer alıyor. Oyunun temel özelliklerini listelemek gerekirse;

  • Farklı aşama ve kombolardan oluşan takım oyunu
  • Görev sistemi
  • Deneyim ve seviye atlama
  • Diğer oyuncularla savaşmak için PVP sistemi
  • Takımların stratejik kararları için canlı sohbet olanağı
  • HD görüntüler ve renkli grafikler

Oyunun hikayesi kaliteli görsel ve ses dizaynıyla birlikte aktarılıyor. Dolayısıyla Heroes of Camelot'u oynadığınız süre içerisinde topraklarınızı şeytan ve iblislerden korumak için mücadele ettiğinizi hissedebiliyorsunuz. Oyunun kontrolleri ve arayüzü de yeni oyuncuların bile hemen alışabileceği şekilde düzenlenmiş.

Özellikle rol yapma oyunu meraklılarına önerebileceğim Heroes of Camelot, multiplayer oyun severlerinden de hoşuna gidecektir.