I'm Hero

I'm Hero
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

I'm Hero, zombi emasıyla oyuncuları cezbeden bir kart oyunu.

I'm Hero, Android tablet ve akıllı telefonlar üzerinde oynayabileceğimiz bir kart oyunu. Zombi istilasını konu alan bu sürükleyici oyunu tamamen ücretsiz olarak indirebilme şansına sahibiz.

Oyunun hikaye akışına göre, laboratuvar ortamından talihsiz bir kaza sonucu dış ortama sızan ve dünyayı ele geçiren virüsün etkilerini geri döndürmeye çalışıyoruz. İnsanların zombiye dönüşmesine sebep olan bu virüs karşısında durabilecek ancak birkaç kahraman kalmıştır. Biz de hemen olaya dahil olarak kartlarımızı seçiyor ve karşımıza çıkan acımasız zombileri yenip her şeyi düzeltmeye çalışıyoruz.

I'm Hero'da savaşlar sırasında kullanabileceğimiz çok sayıda karakter mevcut ve bunların her biri kendilerine özgü yeteneklere sahipler. Buna ek olarak girdiğimiz her mücadele sonrasında karakterlerimizin güçleri ve tecrübe puanları artış gösteriyor.

Oyunun en güçlü olduğu yönler arasında akıcı animasyonları ve kaliteli HD grafikleri geliyor. Çoğu kart oyunu durağan bir savaş deneyimi sunar fakat I'm Hero'da sürekli bir savaş animasyonuyla karşılaşıyoruz ve bu da oyun zevkini artırıyor.

Genel olarak keyifli bir kart oyunu olarak akıllarımızda yer eden I'm Hero, türü sevenler tarafından mutlaka denenmeli.

YORUMLAR