İsim Şehir Hayvan 1.96 (Android)

İsim Şehir Hayvan

İsim Şehir Hayvan
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

İsim Şehir Hayvan, Android telefon ve tabletleriniz üzerinde okul sıralarının en çok oynanan oyunu isim şehir hayvanı oynayabileceğiniz ücretsiz bir uygulamadır.

İsim Şehir Hayvan, adıdan da net olarka anlaşıldığı üzere Android cihazlarınız üzerinde isim şehir hayvan oyununu oynamanızı sağlayan ücretsiz ve eğlenceli bir uygulamadır. Çocukluk dönemlerinin vazgeçilmezlerinden biri olan isim şehir hayvanı okulda yada evde arkadaşlarınızla mutlaka en az bir kere oynamışsınızdır.

Online skor tablosu ile birlikte gelen oyunda, belirlenen harfe göre isim, şehir, hayvan, eşya ve ülke isimleri bulmanız gerekiyor. Fakat oyunda standart isim şehir hayvan oyununa göre bazı farklılıklar bulunmaktadır. bunlardan bir tanesi, harfe göre üreteceğiniz kelimelerde kullanabileceğiniz harfler size sunulmaktadır. Bu harfler dışında farklı harfler kullanarak isim üretemezsiniz. Ayrıca bu harfleri kullanarak kaç farklı kelime üretebileceğinizi ekranda görebilirsiniz.

Eğer verilen harfleri kullanarak herhangi bir kelime üretemiyorsanız, pas seçeneğine basabilirsiniz. Bu işlem sürenizi 10 saniye kısaltacaktır. Oyun bittiğinde ise toplam puanınız hesaplanarak Google Play'e gönderilir ve eğer yeterince yüksek puan elde ettiyseniz en yüksek puanlı oyuncular listesinde adınızı görebilirsiniz.

Oyunu çevrim içi ve çevrim dışı olarak oynayabilirsiniz. Online olarak oynayabilmek için Google+ hesabınız ile giriş yapmanız gerekiyorken, offline olarak oynarsanız elde ettiğiniz yüksek puanları kaydedemezsiniz.

Oldukça eğlenceli ve keyifli vakit geçirmenizi sağlayacak olan İsim Şehir Hayvan oyununu Android telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirerek hemen oynamaya başlamanızı tavsiye ederim.

YORUMLAR