İsim Şehir

İsim Şehir
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

İsim Şehir, okul yıllarında defterlerden sayfa kopartarak oynadığımız İsim Şehir Hayvan oyununu Android telefon ve tabletlerimize taşıyor.

İsim Şehir, adından da anlayacağınız üzere popüler kelime oyunu isim şehir hayvanı Android mobil cihazlarımıza getiren eğlenceli bir oyun. Klasik isim şehir hayvan oyununa göre çok daha fazla kategorisi bulunan oyunun en güzel özelliklerinden bir tanesi arkadaşlarınız ile birlikte online olarak oynayabiliyor olmanız. Fakat bunu yapabilmek için oyuna Facebook hesabınız ile bağlanmanız gerekiyor.

Oyunda her harf için farklı kelimeler bulmaya çalışıyorsunuz. Tabi bulacağınız zorlu kelimeler daha çok puan almanızı sağlıyor. Genel anlamda klasik isim şehir hayvan oyunuyla aynı olan fakat günümüze göre modernleştirilen ve geliştirilen oyun sayesinde oldukça eğlenceli vakit geçirebiliyorsunuz.

Toplamda 24 kategori bulunan oyunun her turunda rastgele 7 kategori seçiliyor ve bu kategorilerden belirtilen harf ile kelime üretmeniz gerekiyor. Eğer kelime bilginize güveniyorsanız, arkadaşlarınızı yenerken pek zorlanmazsınız diye düşünüyorum. Kelime bilginiz rakiplerinizi yenmek için yetmezse de üzülmeyin. Çünkü oynadıkça çok daha iyi oynamaya başlayacaksınız. Özellikle genç yaştaki çocukların kelime bilgileri bu oyun sayesinde artarken bir yandan da eğlenmelerini sağlıyor.

Klasik oyunda yer alan kategoriler dışında çok daha fazla ekstra kategori ile daha da eğlenceli hale getirilen İsim Şehir oyununu artık ne zaman ve nerede isterseniz oynayabilirsiniz.

Sadece isim şehir hayvan değil, şarkıcı, başkent, ilçe, köy, çiçek adı, dizi, meslek, üniversite ve çok daha fazlasını bulmanız gereken oyunu Android telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip hemen oynamaya başlayabilirsiniz.

YORUMLAR