Magic Quest: TCG 1.0.8 (Android)

Magic Quest: TCG

Magic Quest: TCG
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Magic Quest TCG Android işletim sistemli mobil cihazlarda oynanan strateji gerektiren bir kart oyunudur.

Android işletim sistemli mobil cihazlarda oynanabilen Magic Quest: TCG mobil oyunu savaş ve stratejiyi bir araya getiren bir kart oyunudur.

Magic Quest: TCG oyununda piyasadaki benzerleri gibi temel amaç belli özelliklere sahip kahraman kartlarıyla rakibi alt etmek. Bir fantezi dünyanın yaratıldığı oyunda ‘minion’ olarak adlandırılan kartları ayrılan bölmelere yerleştirmek suretiyle oyun sahasına sürerek rakibin kartlarını etkisiz hale getirip sonunda ise direkt rakibe saldırıyor ve işi bitiriyorsunuz.

En fazla dört kartın aynı anda oyun sahasına sürüldüğü oyunda her karakter kartı belli miktarda can ve vuruş sayısına sahip. Bu özellikler dikkate alınarak oyun sahasına sürülen kartlarla rakibin de kartları hesaba katılarak bir strateji dahilinde oyunu kazanabilirsiniz. Karakter kartlarının yanı sıra o kartları güçlendiren özellik kartları da oyunda yer alıyor. Bu kartların da işin içine girmesiyle rakibi alt edecek plan daha komplike bir hal alıyor.

Çevrimiçi olarak rakiplere karşı maç yapılabilen oyunda aynı zamanda yapay zekaya ve arkadaşlarınıza karşı da oynayabilirsiniz.

YORUMLAR