Mighty Smighties 1.12 (Android)

Mighty Smighties

Mighty Smighties
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Mighty Smighties, Android telefon ve tablet sahiplerinin oynayarak eğlenceli vakit geçirebileceği ücretsiz bir kart oyunu.

Mighty Smighties, farklı ve sevimli karakterlerden oluşan kart desteleriyle oynayabileceğiniz ve içerisinde yüzlerce bölümü bulunan bir Android kart oyunu. Ücretsiz olarak uygulama mağazasında sunulan oyun, renkli ve etkileyici grafikleri sayesince oyuncuları kendine bağlıyor.

Arkadaşlarınız ile birlikte oynayabileceğiniz oyunda tüm kartları toplayarak destenizi tamamlamanız gerekiyor. Sürekli olarka farklı ihtimallerin söz konusu olduğu oyunda yüzlerce farklı bölüm var. Bu bölümleri birer birer geçerek oyunu bitirmeye çalışmalısınız.

Güç özelliklerini kullanarak kartlarınızı güçlendirebilir ve rakiplerinizi daha kolay yenebilirsiniz. Normal, Power ve Epic olarak 3 farklı tekli oyuncu modundan istediğinizi seçerek oynayabileceğiniz oyunu, gerçekten kart oyunu oynamaktan keyif alan oyuncuların kesinlikle denemesini tavsiye ederim.

Oyunda tecrübeli bir kartçı olduktan sonraki amacınız liderlik sıralamasında üstlere tırmanmak olmalı. Eğer kendinize güveniyorsanız Mighty Smighties'ı Android mobil cihazlarınıza indirerek oynamanızı tavsiye ederim.

YORUMLAR