Miracle Merchant 1.0 (Android)

Miracle Merchant

1.0
Miracle Merchant
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Miracle Merchant, Android tabanlı mobil cihazlarınızda sıkılmadan oynayabileceğiniz farklı bir konuya temaya sahip olan bir tür kart oyunudur.

Android işletim sistemli tablet ve akıllı telefonlarınızdan oynayabileceğiniz Miracle Merchant, bir simyacı çırağı olarak kendinizi geliştireceğiniz sıra dışı bir tür mobil kart oyunudur.

Klasik solitaire kart oyununa benzer bir tarzda oynanan Miracle Merchant mobil oyununda, usta bir simyacının çırağı olarak iksir üretme çalışmalarında yer alacaksınız. Bir kart oyununa ustalıkla renk katmayı başaran temasıyla ön plana çıkan Miracle Merchant, oyuncuları kart oyunlarının tekdüzeliğinden çekip çıkarıyor.

Miracle Merchant mobil oyununda yanında çıraklık yaptığınız ustanız ile birlikte müşterilerin çeşitli ihtiyaçlarına göre iksirler üreteceksiniz. Karışık şekilde dağılmış destenin içinden kartları kombine ederek doğru iksirleri üreteceksiniz.

Miracle Merchant mobil oyununda liderlik tablolarıyla arkadaşlarınızla rekabete girme olanağınız da mevcut. Ayrıca oyun sizi bildirimlerle günlük görevlere davet edecek. Günlük iksir üretme görevlerini tamamladıkça da liderlik tablosunda üst sıralara tırmanma şansına sahipsiniz. Farklı konusuyla keyifli bir kart oyunu deneyimi sunan Miracle Merchant oyununu Google Play Store’dan ücretsiz indirebilirsiniz.

YORUMLAR