MonsterCry Eternal 1.0.6.5 (Android)

MonsterCry Eternal

MonsterCry Eternal
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Android tabanlı mobil cihazlarda oynanabilen MonsterCry Eternal mobil oyunu, kartlarla stratejinizi uygulayıp çetin savaşlardan galip ayrılmaya çalışacağınız keyifli bir kart oyunudur.

Android işletim sistemli tablet ve akıllı telefonlarda oynanabilen MonsterCry Eternal, doğru stratejilerle harikalar yaratacağınız kaliteli görsellere sahip sürükleyici bir kart oyunudur.

MonsterCry Eternal  mobil oyununda kartlara adeta hükmedeceksiniz. Rol yapma ve kart oyunu türlerini başarıyla harmanlayan MonsterCry Eternal mobil oyununda kaliteli görsel efektler dikkat çekiyor. Her kartın farklı özelliklere sahip olduğu oyunda uygun kartları seçerek oluşturacağınız deste size savaşı kazandıracak.

Doğru taktiklerle savaşın galibi olacağınız oyunda çevrimiçi oynayarak gerçek oyuncularla savaşabilirsiniz. 300’den fazla özgün kartın bulunduğu MonsterCry Eternal oyununda her savaşın bir de süresi bulunuyor. Yani kısıtlı zaman içinde en doğru strateji uygulamayı bilmelisiniz. Sizi ekrana kilitleyecek görsel efektleriyle sıkılmadan oynayacağınız MonsterCry Eternal mobil oyununu Google Play Store’dan ücretsiz indirebilir ve hemen oynamaya başlayabilirsiniz.