My NBA 2K15

My NBA 2K15
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

My NBA 2K15 basketbol temalı bir kart oyunu ve NBA 2K15 asistan uygulamasıdır

My NBA 2K15 eğer oyun konsollarınızda NBA 2K15 adlı basketbol oyununu oynuyorsanız kaçırmamanız gereken bir mobil uygulamadır.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir kart oyunu ve NBA 2K15 için tasarlanmış bir yardımcı asistan uygulama olan My NBA 2K15'de dünyanın en prestijli basketbol ligi NBA oyuncularının kartlarını topluyoruz, kendi destemizi oluşturuyoruz ve internet üzerinden diğer oyuncularla eşleşerek heyecan dolu karşılaşmalar yapabiliyoruz. Bunun yanında My NBA 2K15 kart oyununu oynayarak NBA 2K15'in oyun konsolu versiyonlarının içinde kullanabileceğiniz sanal para da kazanabiliyor, bu parayı kullanarak çeşitli eşyalar satın alabiliyorsunuz.

My NBA 2K15'de 1000'in üzerinde oyuncu kartı yer almakta. My NBA 2K15 gelişmiş bir oyuncu eşleştirme sistemine sahip. Bu eşleştirme sistemi sayesinde kendi yeteneklerinize yakın seviyedeki oyuncularla eşleştiriliyorsunuz. Oyunda kullandığınız her kartı geliştirebiliyorsunuz. Kartlarda yer alan 1 ile 3 arasındaki yuva sayısı sayesinde kartınızı daha güçlü hale getirebilmektesiniz.

My NBA 2K15 uygulaması içerisinden MyPLAYER Store üzerine erişebilir ve NBA 2K15'in konsol versiyonları içerisinde kullanabileceğiniz formalar, ayakkabılar ve birçok farklı eşya satın alabilirsiniz.

YORUMLAR