My NBA 2K17

My NBA 2K17
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

My NBA 2K17 mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir kart oyunudur

My NBA 2K17, 2K Games'in ünlü basketbol oyunu serisi NBA 2K'in son oyunu NBA 2K17 için tasarlanmış resmi yardımcı uygulama.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir kart oyunu da olan My NBA 2K17, eğer oyunun PlayStation 4 veya Xbox One versiyonuna sahipseniz size oyununuzu bu mobil uygulamayla eşleştirme imkanı veriyor. Uygulamada yer alan yüz tanıtma özelliği aracılığıyla telefonunuzun veya tabletinizin kamerasını kullanarak yüzünüzü tarayabiliyor ve modellemesini çıkarabiliyorsunuz. Sonrasında ise bu modellemeyi oyuna aktarabiliyor ve oyunda kendinizi bir oyun kahramanı olarak görebiliyor ve oynayabiliyorsunuz.

My NBA 2K17'nin kart oyunu modunda ise NBA takımlarının güncel kadrolarında yer alan oyuncular kartlara dönüşüyor ve biz bu kartları toplayarak dünya çapındaki diğer oyuncularla eşleşip kart savaşları yapıyoruz. Kazandığımız ve topladığımız kartları açık artırmaya çıkarabiliyor, açık artırmadan kart alabiliyoruz.

My NBA 2K17 oyun içinde kullanabileceğiniz Virtual Currency kazanmanıza da imkan tanıyor.

YORUMLAR