Outcast Odyssey

Outcast Odyssey
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Outcast Odyssey, RPG ve kart oyunlarını birleştiren en iddialı oyunlardan biri olarak kaliteli görselliğiyle de oyunseverlerin aklını çeliyor.

Bandai Namco, yapmış olduğu oyun hakkında biraz fazla iddialı görünüyor ama büyülerin ve canavarların biriktirildiği kart oyunları gün geçtikçe sıradanlaşıyor. Bu anekdotu bir kenara almak gerekirse önem arz eden konulardan biri olan oyun içi görseller son derece büyüleyici tabloları göz önüne seriyor. Outcast Odyssey içersinde edindiğiniz kartların da Pokemon oyunlarından alıştığınız evrim safhaları yaşamaları size farklı ve eğlenceli bir deneyim sunuyorken eldeki eski kartları çöpe atmamanız gerektiği konusunda umutlandırıyor.

Oyun ortamını keşfettikçe yeni savaşlara katılıp yeni kartlar biriktirdiğiniz Outcast Odyssey, Dungeon Crawler ve RPG türlerini başarılı bir şekilde kombine ediyor. Bunları kart oyunu dinamikleriyle birleştirip yüksek tempolu bir oyun keyfi sunan Outcast Odyssey'in kendine has dünyasını canavarlarıyla, büyüleriyyle ve makineleriyle gözlemlemek istiyorsanız basit kontrolleri olan bu kart oyununun gizemini aralamak ücretsiz. Türünün orjinal örneklerinden olmasa da Outcast Odyssey bu alanın en iddialı oyunlarından biri.

ARTILAR

Zamanla güçlenen kartlar

Dungeon Crawler ve RPG unsurları

Zarif görsellik

Ücretsiz

EKSİLER

Uygulama içi satın alma

YORUMLAR