Pathfinder Adventures (Android)

Pathfinder Adventures

Pathfinder Adventures
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Pathfinder Adventures mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir kart oyunudur

Pathfinder Adventures eğer fantastik edebiyatı ve rol yapma oyunlarını seviyorsanız yakından tanıyacağınız Pathfinder RPG serisini bir dijital kart oyununa dönüştüren bir yapım.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bu oyunda bizi Pathfinder'ın fantastik dünyasında geçen bir macera bekliyor. Oyunda usta ellerin emeğinin geçtiğini belirtmeliyiz. Oyunun geliştiricisi Obisidan Entertainment daha önceden Neverwinter Nights 2, Star Wars: KOTOR II: The Sith Lords, Fallout: New Vegas ve Pillars of Eternity gibi oyunları beğenimize sunmuş ve başarılı sonuçlar ortaya koymuştu.

Pathfinder Adventures bize uzun bir RPG macerasını bir kart oyunu şeklinde yaşama imkanı veriyor. Oyuncular Pathfinder Adventures'taki maceralarında canavarlarla, eşkiyalar, yağmacılar ve azılı suçlularla savaşarak yolllarında ilerliyorlar, yeni dostlar ve düşmanlar edinirken yeni silahlar, ekipmanlar ve yetenekler kazanabiliyorlar.

Pathfinder Adventures'da şehirleri, zindanları ve farklı mekanları Rise of the Runelords senaryo modunda keşfedebiliyor ve kendi kart destenizi oluşturarak düşmanlarınızla kart savaşları yapabiliyorsunuz. Fakrlı kahramanları temsil eden kartlar kendilerine has istatistiklere sahipler, bu istatistikler de Dexterity, Strength, Constitution, Intelligence, Wisdom ve Charisma gibi başlıklar altında toplanıyor. Oyunu dilerseniz tek başınıza senaryo modunda, dilerseniz multiplayer modunda diğer oyunculara karşı oynayabilmektesiniz.

YORUMLAR