Poker Extra 1.1.2 (Android)

Poker Extra

Poker Extra
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Poker Extra, Android cihazlarınızda oynayabileceğiniz ücretsiz ve çevirimiçi bir poker oyunudur.

Poker Extra, dünyanın en çok oynanan oyunlarından biri olan pokeri oynayabileceğiniz bir kart oyunu. Android işletim sistemine sahip akıllı telefon veya tabletlerinizden oynayabileceğiniz oyunda, gerek arkadaşlarınız gerekse çevirimiçi oyuncularla eğlenceli vakit geçirebilirsiniz. Bu tarz oyunlar belirli bir yaş kitlesine hitap ettiğinden çocuklara pek tavsiye etmiyorum. 

Kart oyunları kategorisinde dünya çapında en çok oynanan bir oyun söyle deseniz hiç düşünmeden poker cevabını veririm. Zira kart oyunlarının babası olarak bilinen pokerin ciddi bir oyuncu kitlesi var. Poker Extra'da dilediğiniz her yerde poker oynamanıza olanak tanıyan bir uygulama olmasıyla dikkat çekiyor. İsterseniz mobil veriyle isterseniz de WiFi ile dilediğiniz yerden online poker oynayabiliyorsunuz. İlk yüklemede 60.000 hediye çip alacaksınız. Ayrıca dört saatte bir 10.000 hediye çip kazanacağınızı da belirteyim. Yani çipim bitti diye dert etmenize gerek yok, boş vakitlerinizi değerlendirmek isterseniz tam size göre bir oyun.

Arkadaşlarınızla ya da online oyuncularla karşılıklı Texas Holdem keyfi yaşamak isterseniz Poker Extra'yı ücretsiz indirebilirsiniz. İlk paragrafta dediğim gibi, oyun belirli bir yaş kitlesine hitap ediyor ve çocukların oynaması önerilmiyor. 

YORUMLAR