Scramble With Friends Free 5.72 (Android)

Scramble With Friends Free

Scramble With Friends Free
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Scramble With Friends Free, Android telefon ve tabletleriniz üzerinde rastgele oyuncular ile birlikte oynayarak kazanmaya çalışacağını heyecanlı ve eğlenceli bir kelime oyunudur.

Scramble With Friends Free, dünyanın en iyi mobil oyun geliştirici şirketlerinden biri olan Zynga tarafından hazırlanan heyecanlı ve eğlenceli bir kelime oyunudur. Oyunun ücretsiz versiyonunu Android cihazlarınıza hemen indirerek bir an önce oynamaya başlayabilirsiniz.

Daha önce Scrabble ve Boggle gibi popüler kelime oyunlarından birini oynadıysanız, oyun size oldukça tanıdık gelecek ve oynarken hiç zorluk çekmeyeceksiniz. Daha önce kelime oyunları oynamadıysanız şiddetle bu oyunu indirerek başlamanızı tavsiye ederim.

Oyun içerisinde harfleri kullanarak kelimeler üretmeye çalışmalısınız. Üreteceğiniz kelimeler içerisinde ne kadar çok harf olursa o kadar çok puan kazanırsınız. Rakibinizi oyun sonunda aldığınız puanla yenebileceğinizi düşündüğümüzde ise aldığınız puan oldukça önemli hale geliyor. Oyun içerisinde kullanabileceğiniz bazı ekstra güçlendirme özellikleri sayesinde rakibine karşı avantaj sağlamanız mümkün. Rastgele seçilen oyunculara karşı oynayacağınız oyunda ne kadar yaratıcı olursanız kazanma şansınız da aynı oranda artmaktadır.

Heyecanlı oyun yapısı, etkileyici grafikleri ve kolay kullanım mekanizması ile benzer kelime oyunlarındanbir adım öne çıkmaya başaran Scramble With Friends Free ile zamanın nasıl geçtiğini anlamayabilirsiniz.

Özellikler:

  • Zamanı durdurma ve ilham alma gibi ekstra güçlendirmeler
  • Facebook hesabı ile giriş yapabilme
  • Ana ekran widget'ı
  • Etkileyici grafikler

Zynga'nın sahip olduğu popüler ve sevilen diğer oyunları gibi Scramble With Friends Free'yi de seveceğinize eminim. Android telefon ve tabletleriniz üzerinde oynamak için bir kelime oyunu arıyorsanız Scramble With Friends Free'ye bir göz atmanızı tavsiye ederim.