Slots Vacation 1.39 (Android)

Slots Vacation

Slots Vacation
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Slots Vacation, Android cihaz kullanıcılarını rahatlatıcı yerlere götürerek slot makinesi oyunları oynamasını sağlayan ücretsiz ve eğlenceli bir uygulamadır.

Slots Vacation, yüksek ödüllü, farklı makinelerden oluşan ve eğlenceli ufak oyunlar içeren renkli bir slot makinesi uygulamasıdır. Uygulamayı Android telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirerek istediğiniz zaman slot makinesi oyunları oynayabilirsini.

Slot makineleri, gazinolarda insanların favori oyunlarındandır. Bu makineleri mobil cihazınıza taşıyan uygulama sayesinde dilediğiniz zaman dilediğiniz yerde slot makineleri oyunları oynayabilmenizi sağlamaktadır. Benzer türde bir çok uygulama olmasına rağmen Slots Vacation diğer uygulamalara göre daha farklı, renkli ve eğlencelidir.

Oyunda farklı kumsallara, Mısır'a, su altında bulunan etkileyici yerlere giderek slot makinelerinde oyunlar oynayabiliyorsunuz. HD grafikler ile donatılan oyun oldukça hoşunuza gidebilir.

Özellikler:

  • Hergün ücretsiz altın
  • Las Vegas makineleri
  • Güçlü özellikler
  • Bonus oyunlar
  • Günlük hediyeler

Tamamen ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz Slots Vacation'u Android telefon ve tabletleriniz üzerinde kesinlikle denemenizi öneririm.

YORUMLAR