Solitaire Arena 1.0.3 (Android)

Solitaire Arena

Solitaire Arena
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Solitaire Arena bize karşılıklı Solitaire oynama imkanı sunuyor

Solitaire Arena bize klasik Solitaire oununu çoklu oyuncu ortamında başka oyuncularla karşılıklı olarak oynama imkanı sunan ücretsiz bir oyundur. 

Android işletim sistemine akıllı telefon ve tabletlerimizde oynayabileceğimiz Solitaire Arena bize klasik solitaire oyunundan çok daha fazla eğlence sunuyor. Tek başımıza oynadığımız Solitaire oyununda oyunu bir süre oynadıktan sonra kolayca sıkılabilmekteyiz. Çünkü yapmamız gereken tek şey kartları doğru bir şekilde dizmektir. Fakat Solitaire Arena bu işi başka oyuncularla yarışma haline dönüştürüyor. Oyunda aynı dizilime sahip kartları kullanarak başka bir oyuncuyla aynı anda Solitaire oynuyoruz ve ilk önce oyunu bitiren taraf olmaya çalışıyoruz. Solitaire Arena'da gerçek zamanlı olarak birebir karşılaşmalar yapmanın yanında günlük olarak düzenlenen turnuvalara da katılabilmekteyiz.Turnuvalarda gösterdiğimiz performansa göre oyundaki puan listelemelerine girebiliyoruz.

Solitaire Arena kolayca oynanabiliyor. Dokunmatik ekranlara uyarlanmış kontroller sayesinde tek dokunuşla kartları gitmesi gereken yere doğru yönlendirebiliyoruz. Bunun yanında klasik sürükle ve bırak yöntemini de kullanabiliriz.Oyunda farklı bonuslar da yer almakta. Bu bonuslar oyunu tamamlamamızı kolaylaştırıyor ve rakibimize üstünlük sağlamamıza yardımcı oluyor.

Eğer Solitaire oyununu seviyorsanız Solitaire Arena'yı kaçırmayın.