Solitaire Safari 1.31 (Android)

Solitaire Safari

Solitaire Safari
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Solitaire Safari, Android cihazlarınızda oynayabileceğiniz eğlenceli bir kart oyunudur.

Solitaire Safari, hepimizin bilgisayarla tanıştıktan sonra mutlaka denediği ünlü kart oyunu olan serinin farklı bir versiyonu olarak karşımıza çıkıyor. Android işletim sistemine sahip akıllı telefon veya tabletleriniz üzerinden oynayabileceğiniz oyunda, bu sefer ilginç bir maceraya atılıyor ve kartların gizemini safari konseptinde çözmeye çalışıyoruz. Her yaştan insanın keyifle oynayabileceği bir oyun olmuş diyebilirim.

Geçmişe doğru bir yolculuğa çıkın ve Solitaire'in ne anlama geldiğini bir düşünün. Kendimden örnek vermek gerekirse, eve bilgisayar ilk girdiğinde oyun bulmak zor olduğundan uzunca bir süre bu kart oyununu oynamıştım. Şimdilerde pek yüzüne bakmadığımız Solitaire farklı konseptlerde karşımıza çıkmaya başladı. Solitaire Safari de bu oyunlardan biri ve Serengeti'nin vahşi dünyasına ayak basıyoruz. Oyunda yüzlerce seviye bulunuyor ve çeşitli engellerle karşılaşıyoruz. Animasyonlar ve grafikler gerçekten döneme uygun olarak yeniden düzenlenmiş. Öğrenmesi kolay ama oynaması bir hayli zor olmuş. 

Facebook üzerinden bağlanarakta oynayabileceğiniz bu oyunu ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Son derece eğlenceli olması ve her yaştan insana hitap etmesi nedeniyle oynamanızı mutlaka öneririm.

YORUMLAR