Sözcük Bulmaca 1.0 (Android)

Sözcük Bulmaca

1.0
Sözcük Bulmaca
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Sözcük Bulmaca, bildiğiniz kelime oyunlarını unutacağınız ve bambaşka bir kelime bulma oyunu deneyimi yaşayacağınız eğlenceli ve ücretsiz bir Android bulmaca oyunudur.

Sözcük Bulmaca, 5x5'lik kare alana yerleştirilmiş 12 adet kelimeyi en hızla bulmaya dayalı bir kelime bulma oyunudur. Fakat bu oyun bildiğiniz diğer kelime oyunlarına göre daha sıradaşı ve eğlencelidir.

En hızlı bularak yüksek puanlara kazanabileceğiniz oyunda, dilerseniz arkadaşlarınız ile birlikte oynayarak kimin daha çok puan alabileceğini görebilirsiniz. Standart kelime bulma oyunlarında kelimeler yatay, dikey ve çapraz olarak alana yerleştirilmektedir. Fakat Sözcük Bulmaca uygulamasında kelimeler alana karışık şekilde belirli bir yön olarak yerleştiriliyor. Bunun anlamı kelimeleri bulabilmek için gerekirse ekranda yılan oynar gibi üzerlerini çizmeniz gerekiyor. Fakat kelimelerin ardışık olan harfleri birbirini takip ederek yatay, dikey ve çapraz yönde ilerlemektedir.

Kelime bulma oyununda puanınız kelimelerin uzunluğuna ve bulmak için geçirdiğiniz süreye göre hesaplanmaktadır. Yani kelimeleri ne kadar hızlı bulursanız o kadar çok puan kazanırsınız.

Uygulamayı ücretsiz olarak Android telefon ve tabletlerinize indirerek ister çevrimiçi isterseniz çevrimdışı oynayabilirsiniz. Çevrimiçi olarak oynamak isterseniz, sahip olduğunuz Google+ hesabınız ile giriş yapmanız gerekmektedir. Çevrımdışı oynamanıza da olanak sağlayan oyunda, çevrımdışı oynarken aldığınız yüksek puanlar sıralamaya girmemektedir. Eğer kendinize güveniyorsanız Google+ hesabınız ile giriş yaparak çevrimiçi oynamanızı ve liderlik sıralamasındaki yerinizi almaya çalışmanızı tavsiye ederim.