Star Wars Force Collection

Star Wars Force Collection
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Star Wars Force Collection ile Star Wars filmlerinde geçen büyük olaylara tanık olabiliyoruz

Star Wars Force Collection ünlü Japon oyun geliştiricisi Konami tarafından geliştirilmiş olan Star Wars temalı bir kart oyunudur.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir mobil oyun olan Star Wars Force Collection'da Star Wars evrenine adım atıyoruz ve bu evrende geçen destansı savaşlarda başrolde olabiliyoruz. Oyunda temel amacımız farklı kartların güçlerini birleştirerek rakibimizi alt etmek.

Star Wars Force Collection'da oyuncular 400 farklı kahraman kartını toplayabiliyorlar ve kendi destelerini oluşturabiliyorlar. Aralarında Darth Vader ve Luke Skywalker gibi kahramanların kartlarının da yer aldığı bu kartların herbiri farklı özelliklere sahipler. Kartların sahip olduğu saldırı mesafesi ve saldırı gücü gibi değerler rakibinizle yaptığınız savaşlarda avantaj veya dezavantaj kazanmanızı sağlıyor.

Çok oyunculu altyapıya sahip olan Star Wars Force Collection'da internet üzerinden diğer oyuncularla karşılaşabildiğiniz gibi birlikte takımlar kurarak lejyonlar oluşturabiliyorsunuz. Sonrasında ise lejyonlar arası savaşabiliyor ve oyunu daha heyecanlı hale getirebiliyorsunuz.

Star Wars Force Collection düzenli olarak gerçekleştirilen oyun içi etkinliklerle oyuna duyulan ilgiyi de canlı tutabiliyor.

YORUMLAR