Süper Batak 1.0.8 (Android)

Süper Batak

Süper Batak
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Süper Batak, Android cihazları üzerinde eşili batak ya da ihaleli batak oynamak isteyen kullanıcılar için geliştirilen eğlenceli bir kart oyunu.

Süper Batak, tam olarak adından da anlayacağınız üzere tüm batak oynama seçeneklerini Android oyuncularına sunan ücretsiz bir batak oyunu. Eşli batak, ihaleli batak ve koz maça batak oynayabileceğiniz oyunda ister tek başınıza bilgisayara karşı, isterseniz de online olarak diğer oyunculara karşı mücadele edebiliyorsunuz.

Tek başınıza oynarken herhangi bir internet bağlantısına ihtiyacınız yok fakat online oynamak için Android telefon ya da tabletinizin internete bağlı olması gerekiyor.

Online batak oynarken birlikte oynadığınız diğer oyuncularla ister masada isterseniz de özel olarak mesajlaşabiliyorsunuz. Bunun dışında pek çok batak oyununda bulunmayan kameralı sohbet seçeneği de bulunuyor.

Kendinize özel bir profiliniz olan oyunda dilerseniz diğer oyuncuların profillerini inceleyebiliyorsunuz. Batak oynamak dışında pek çok arkadaşlık kurabileceğiniz Süper Batak gerçekten süper. Cikcik.com'un online oyuncular ile birlikte eşli, ihaleli, koz maça, kameralı, online ve internetsiz batak oynamak için tek yapmanız gereken uygulamayı Android mobil cihazlarınıza indirmek.

Eğer bir batak ustası olduğunuzu düşünüyorsanız, Süper Batak ile kendinizi sınayıp diğer oyunculara karşı nasıl oynadığınızı görmenin tam vakti.