Swipify

Swipify
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Swipify uygulaması ile Android Wear akıllı saatinizde yepyeni bir launcher deneyimi elde edebilirsiniz.

Swipify uygulaması, Android akıllı saatler içerisinde yer alan Android Wear için hazırlanmış bir launcher uygulaması ve bu sayede cihazın temel özelliklerinin çok daha kolay bir şekilde geliştirilmesini amaçlıyor. Zira cihazın kendi yazılımında uygulamalar arası geçişler yapabilmek neredeyse imkansız ve gerçek bir çoklu işlem yeteneğinden bahsedemiyoruz.

Swipify ise bu duruma bir son veriyor ve çalışan uygulamalar arasında hiç zorlanmadan, anında geçiş yapabiliyorsunuz. Arayüzünün kaliteli ve kolay kullanılır bir şekilde hazırlanmış olması ise küçük ekranda bile zorlanmanıza engel oluyor.

Cihazınızın o anki bellek kullanımını da gösterebilmesi sayesinde kapasitesinin tamamına yakın çalışıp çalışmadığını da tespit edebiliyorsunuz. Bunun yanında cihaz ekranının parlaklığının değiştirilmesi, pil düzeyinin gösterilmesi gibi işlevsel bazı yanlar da unutulmamış.

Şimdilik daha fazla özelliğe sahip olmayan uygulama, devamlı olarak geliştiriliyor ve Android Wear kullanıcılarının daha iyi bir akıllı saat deneyimine sahip olmasını hedefliyor. Bu bakımdan kesinlikle denemeden geçmemeniz gereken Wear uygulamaları arasında yer aldığını söyleyebilirim.

Eğer bir şekilde cihazı almayı başardıysanız varsayılan launcher yerine kullanabileceğiniz Swipify sayesinde aynı anda birden fazla uygulamayı çalıştırabilir ve aralarında geçişler yapabilirsiniz.

YORUMLAR