Texas Holdem Poker 4.3.4 (Android)

Texas Holdem Poker

Texas Holdem Poker
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Texas Holdem Poker, Android, iOS ve Windows Phone versiyonları bulunan ücretsiz bir Poker oyunu.

Texas Holdem Poker, Android mobil cihaz sahiplerinin istedikleri yerde istedikler zamanda poker oynamasını sağlayan eğlenceli ve ücretsiz bir poker oyunudur. Şık bir tasarıma sahip bir olan uygulama üzerinde poker oynarken bir yandan diğer işlerinizi yapabiliyorsunuz.

Oyun online olduğu için internet bağlantısına ihtiyacınız var. Eğer internet bağlantınız yoksa oyuna giremezsiniz. Diğer poker severler ile buluşarak mücadele edeceğiniz oyunda akıllı stratejiler uygulaıp çipleri kazanabilirsiniz. Tabiki strateji yanında biraz da şans gerekiyor.

Tüm dünya genelinden oyuncuya sahip olan uygulama üzerinde canlı mesajlaşma, kişisel avatarlar, turnuvalar, günlük ücretsiz verilen çip, çekilişler ve masalarda hediye gönderme gibi bir çok farklı özellik bulunuyor. Oyuna giriş yapmadan nce ister bir hesap oluşturabiliyor isterseniz de Facebook hesabınız ile bağlanabiliyorsunuz.

Eğer poker oynamaktan keyif alıyorsanız Texas Holdem Pro'yu Android telefon ve tabletlerinize ücretsiz olaran indirip mutlaka denemenizi öneriyorum.