Underworld

Underworld
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Underworld, Karanlıklar Ülkesi: Kan Savaşları filmi öncesi yayınlanan vampir kurt adam oyunu.

Underworld (Karanlıklar Ülkesi), kurt adamlarla vampirlerin savaşını konu alan efsane korku/aksiyon türlerini birleştiren yapımın resmi mobil oyunu. Underworld: Blood Wars filmi öncesinde Android platformundaki yerini alan yapımda Lycan’ların korkulu rüyası vampir Selene’nin yerine geçiyoruz.

Ocak 2017’de serinin beşinci filmi olacak Underworld: Blood Wars Türkçe adıyla Karanlıklar Ülkesi: Kan Savaşları’nın mobil platforma uyarlanmış oyunun aksiyon içermediğini filmdeki tüm karakterlerin bulunduğu kartlarla oynanan bir strateji oyunu olduğunu belirtmem gerek.

Telefonunuza ücretsiz indirip oynayabileceğiniz kurt adam ve vampir temalı kart oyununda kendi ırkının başına bile kafa tutabilen vampir Selene’nin yerine geçiyoruz. İlk bölümde karşımıza iki lycan yani kurt adam çıkıyor. Bunları harcadıktan sonra daha fazla sayıda ve sahipleriyle birlikte karşımıza çıkıyorlar. Tabii ki biz de tek başımıza savaşmıyoruz. Yanımıza birkaç adam alıp birlikte lycan’larla mücadele ediyoruz.

Selene, Michael, Lucian, Viktor ve daha nice filmde gördüğümüz karakterleri karşımıza çıkaran oyunun en güzel yanı tek bir kazananın olmaması. Vampirler mi? Lycan’lar mı? Bu tamamen size bağlı.

YORUMLAR