Valkyrie Crusade 3.4.2 (Android)

Valkyrie Crusade

Valkyrie Crusade
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Valkyrie Crusade, Android işletim sistemine sahip tabletlerinizv ve telefonlarınız üzerinde oynayabileceğiniz bir kart oyunudur.

Valkyrie Crusade, özellikle kızların Android işletim sistemine sahip tablet ve telefonları üzerinde beğenerek oynayabileceği bir kart oyunudur. Kızlara hitap eden oyunda birbirinden farklı karakterleri kullanarak savaşlar gerçekleştiriyoruz.

200'den fazla karaktere sahip olan oyunda kartları kullanarak savaşlar gerçekleştiriyor ve kendinizi geliştiriyorsunuz. Kızların ilgisini çekecek şekilde dizayn edilen oyunda fantastik dünyalar oluşturuyor ve düşmanlarınıza karşı savaşlar yapıyorsunuz. Güçlü düşmanları yenmek için kartlarınızı birleştirebilir ya da diğer oyuncularla ittifak kurabilirsiniz. Dostluğu da ön plana çıkaran oyunda hayal gücünüzü zorlamanız gerekiyor. RPG tarzında bir oyun şekli bulunan oyunda aynı anda iki farklı oyun tarzını deneyebiliyorsunuz. Fantastik bir şehrin simüle edildiği oyunda güzel kızların epik savaşlara katılmasına yardımcı oluyorsunuz. Ayrıca kartlarınızdaki kahramanların özelliklerini de geliştirebilirsiniz. Bina ve şehir kurmayı sevenlern oldukça beğeneceği bir oyun olduğunu söyleyebiliriz.

Oyunun Özellikleri;

  • İki farklı oyun modu
  • Güzel grafikler
  • Fantastik kurgu
  • Kolay arayüz
  • Karakter geliştirmeleri
  • Craft sistemi

Valkyrie Crusade oyununu Android işletim sistemine sahip tablet ve telefonlarınıza ücretsiz olarak indirebilirsiniz.