Wordfeud Free 2.5.5. (Android)

Wordfeud Free

Wordfeud Free
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Android cihazlar için Scrabble tarzı kelime oyunudur.

Wordfeud aslında klasik Scrabble oyununun Android cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir versiyonu diyebilirim. 2000'li yıllarda çok popüler olan ve her evde bulabileceğiniz Scrabble oyunu herkes tarafından çok sevilmişti. Fakat mobil cihazların yükselişiyle pabucu dama atılmıştı.

Ama artık Scrabble'ın da mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir çok versiyonu var. Wordfeud da bunlardan biri. Sadece Android'de 10 milyondan fazla indirilmiş olan Wordfeud çok zevkli ve eğlenceli olduğu kadar İngilizcenizi geliştirmeye de yardımcı olabilir.

Wordfeud'da bir oyuna girdiğinizde önce siz hamlenizi yapıyorsunuz bu şekilde rakibinize uyarı gidiyor ve onun oynamasını bekliyorsunuz. O oynadığında size uyarı geliyor. Tek kötü tarafı yabancılarla oynarken bekleme süresi uzayabiliyor o yüzden sabırsız bir insansanız bir süre sonra sinir bozucu olabiliyor.

Özellikler:

  • Yabancılarla ya da arkadaşlarınızla oynayın.
  • Sohbet özelliği.
  • Aynı anda 30 taneye kadar oyun oynayabilme.
  • Rastgele tahta çeşitleri.
  • Sözlük.

Kısaca siz de eski klasik Scrabble'ı özlediyseniz ve mobil cihazınızda vakit geçirmek için bir oyun arıyorsanız, Wordfeud'u indirip denemenizi tavsiye ederim.

YORUMLAR