AVI ReComp

AVI ReComp

1.5.6
Editör Puanı: 4/5
4

4 Kullanıcı: 3.7/5

3.7
AVI ReComp Arayüz

Altyazı Gömme Programı

Özgür Çınardalı Son güncelleme 5 yıl önce

AVI ReComp programı AVI dosyalarınızı yeniden sıkıştırmanıza olanak sağlayan ücretsiz bir program. Hem ses kaydı bulunan hem de ses kaydı bulunmayan AVI'lere destek sağlayan bu küçük boyutlu video aracı XviD kodlaması kullanarak video dosyalarına hızlı ve kalite bir şekilde sıkıştırma işlemi yapmanıza olanak sağlıyor.

Altyazı ayarlamalarında sorun yaşadığınız filmlerinizin keyfini tam olarak çıkarmak istediğinizde kullanabileceğiniz AVI ReComp programı sahip olduğunuz video dosyalarınıza altyazı ekleyerek yeni video dosyaları oluşturmanıza yarcımdı oluyor. Program işlemleri gerçekleştirirken gerek duyulan her türlü komponent ile birlikte geliyor. Bilgisayarınızda yüklü olmayan bileşenleri bu paket sayesinde kurabiliyorsunuz.

Video dosyalarınızdaki altyazılar için konum, font, boyut ve benzer diğer ayarlamaları gerçekleştirerek sağlıklı görüntüler elde edebileceğiniz AVI ReComp Türkçe dahil birçok dile sağladığı destekle de dikkat çekiyor. Ayrıca program içerisinde gerek duyulan komponentler VirtualDubMod, AviSynth ve XviD kurulumlarıda isteğiniz dahilinde gerçekleştirilebiliyor.

Programın desteklediği dosya türleri ise şöyle;

Ses formatları: mp3, wav, ac3, dts, ogg

Altyazı formatları: TMPlayer (.txt), MicroDVD (.txt / .sub), SubViewer2 (.sub), SubRip (.srt), Advanced SubStation Alpha (.ass), SubStation Alpha (.ssa)

AVI ReComp için Yorum yap ve Puan ver

Üye olmadan yorum gönderebilirsiniz.
Lisans:
Ücretsiz
Dil Desteği:
Türkçe
Geçen Hafta / Toplam:
108 / 124,422
İşletim Sistemi:
Win7/Vista/WinXP
Üretici:
Prozac

Video Düzenleme Araçları Popülerleri

 1. Windows Movie Maker
  Windows Movie MakerÜcretsiz Video ve Film Editörü
 2. Windows Live Movie Maker
  Windows Live Movie MakerÜcretsiz Film Editörü
 3. Easy Video Cutter
  Easy Video CutterVideo Kesme Programı
 4. Video Edit Magic
  Video Edit MagicVideo Düzenleme Programı
 5. Avidemux
  AvidemuxVideo Kesme Programı