Adobe After Effects

Adobe After Effects

kullanıcı
  • Lisans DENEME SÜRÜMÜ
  • TOPLAM İNDİRME 25,739
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Adobe

Adobe After Effects, en iyi video efekt programıdır. Filmlerdeki efektler bu programla yapılıyor!

Adobe After Effects, televizyon, sinema sektörlerinde kullanılan, profesyonellerin yanı sıra başlangıç düzeyindeki kişilerin de kullandığı bir video efekt programı.

Adobe After Effects İndir

Etkileyici hareketli grafikler ve görsel efektler oluşturabileceğiniz, film, tv, video ve web için tasarımlar yapabileceğiniz en iyi programlardan biri; hatta en iyi diyebilirim. Ücretsiz deneme sürümü seçeneğiyle geldiğinden satın almadan önce tüm özelliklerini deneyip görebiliyorsunuz.

Sinemalarda izlenme rekoru kıran filmlerin sahnelerinden YouTube’da izlediğiniz teknoloji videolarına çoğu yerde kullanılan profesyonel bir video düzenleme, efekt programı Adobe After Effects CC.

Üç boyutlu kamera takipçisi, metin ve şekil ekstrüzyonu, fotogerçekçi ışık manipülasyonu, üstün maskeleme ve Roto Brush, Warp Stabilizer gibi yenilikçi özelliklere sahip olan video efekt yazılımı ile daha az zamanda kaliteli projeler oluşturabiliyorsunuz. Yazıları hareketlendirme, videoları ve görüntüleri birleştirerek etkileyici efektler yaratma, logolardan şekillere her şeyi animasyonla hareketlendirme ve ses ekleme, diğer programlardan (Apple Final Cut Pro, Avid Media Composer ve Symphony) dosya aktarıp çalışma, Adobe Ilustrator (AI ve EPS formatı) vektör görselleri aktarıp kolayca canlandırma ve daha birçok işi yapabileceğiniz, istemediğiniz kadar araç ve eklenti içeren gelişmiş bir video efekt programı olan Adobe After Effects, İngilizce ve Türkçe dil desteğiyle geliyor ve hem Adobe’nin kendi sitesinden hem de İngilizce/Türkçe kaynaklardan öğretici videolara ulaşarak programın kullanımını öğrenebilirsiniz.