Superstring

Superstring

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 17,700
  • DOSYA BOYUTU 38.00 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Simplest Ways

Superstring, Windows bilgisayarınızda ücretsiz kullanabileceğiniz lyric video yapma programı.

Superstring, şarkı sözleri içeren video yapmak istediğinizde ihtiyaç duyacağınız detaylı seçenekler sunan lyric video yapma programı. Şarkınızı atıp dilediğiniz arka planı ekleyip özgürce düzenleme yapabildiğiniz programla sadece 3 aşamada kendi lyrics videolarınızı hazırlamanız mümkün.

YouTube veya diğer video paylaşım sitelerinde şarkı sözü arattığınızda karşılaşacağınız videoları bu programla çok kolay bir şekilde kendiniz de yapabilirsiniz. Programın arayüzü fazlasıyla sade değil ve Türkçe dil desteği yok ancak ihtiyacınız olacağınızı da düşünmüyorum.

Program üzerinden lyric video yapmak için öncelikle şarkınızı – sürükle bırak yöntemiyle – içe aktarıyorsunuz. Akabinde şarkının sözlerini ekliyor ve zamanlamanızı ayarlıyorsunuz. Dilerseniz yazı tipi, stili gibi düzenlemeler yapıyorsunuz. Son aşama olarak güzel bir arka plan belirliyorsunuz. Arka planı da metinler gibi özelleştirme şansına sahipsiniz. Her şeyin hazır olduğunu düşündüğünüzde dışa aktarıp YouTube veya dilediğiniz bir platformda paylaşıyorsunuz.