Adobe Premiere Rush

Adobe Premiere Rush

kullanıcı
  • Lisans DENEME SÜRÜMÜ
  • TOPLAM İNDİRME 2,027
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Adobe

Adobe Premiere Rush, mobil ve masaüstü için hepsi bir arada video düzenleme programıdır.

Adobe Premiere Rush, mobil (Android, iOS cihazlar) ve masaüstünde (Windows, Mac bilgisayarlar) kullanılabilen video düzenleme programı. Hareket halinde içerik oluşturmaya yönelik hepsi bir arada video düzenleme uygulaması ile ister telefonunuzda ister bilgisayarınızda istediğiniz yerden yüksek kaliteli videolar çekebilir, düzenleyebilir ve paylaşabilirsiniz.

Adobe Premiere Rush İndir

Premiere Rush, videolarınızın başkalarından farklı olmasını sağlayacak yaratıcı esnekliğe sahiptir. Ses, hareketli grafikler ve daha fazlası için basit araçlar sayesinde istediğiniz videoları hiç olmadığı kadar kolay oluşturabilirsiniz. Geçiş eklemek için sadece tıklayın ve sürükleyin. Çok çeşitli yerleşik şablonlarla şık başlıklar ekleyin ve düzenleyin. Hızlı ayar ve elle renk düzeltme ile videolarınızı iyileştirin. Kullanıcı dostu arayüzdeki profesyonel hız kontrolleriyle hızı kolayca ayarlayın. Ses kısma ve kolay seslendirme ile sesi içe aktarın ve ayarlayın. Doğru en boy oranında istediğiniz sosyal medya kanalına aktarın.

Premiere Rush, iPhone, Android ve masaüstünde çalışır ve projeleriniz otomatik olarak bulutla eşitlenir. Uygulamayı her açışınızda, hangi cihazı kullanıyor olursanız olun en son düzenlemeleriniz karşınıza çıkar.

  • Nerede olursanız olun videolarınızı düzenleyin. Kolayca! İhtiyacınız olan tüm araçlara kolayca erişebileceğiniz bir mobil video düzenleme uygulaması. Dilediğiniz yerde herhangi bir cihazda sorunsuz bir şekilde düzenlemeler yapın.
  • Tüm araçlara mobil cihazınızdan erişmenizi sağlayan bir düzenleme uygulaması mı arıyorsunuz? Süper sezgisel arayüz, başlıklar ve hareketli grafikler eklemeyi ve renk, ses ve daha fazlasını ayarlamayı kolaylaştırır.
  • iPhone, iPad veya Android videolarını düzenlemek için hiç bu kadar senkronize olmamıştı. Projelerinizi mobil cihazlarda cilalayın, masaüstünde kaldığınız yerden devam edin ve her yerden paylaşın. Hepsi bulutla bağlantılı.
  • Premiere Rush’a dahil olan 100GB bulut depolama alanıyla gittiğiniz her yerde projelerinizi parmaklarınızın ucunda tutabilirsiniz.
  • Daha profesyonel bir görünüme ihtiyacınız olursa projenizi Premiere Pro’ya geçirmeniz yeterlidir. İçe aktarma kolaydır ve düzenlemeleriniz senkronize edilir.