Açıköğretimlilere Office 365 Pro Ücretsiz!

Açıköğretim öğrencisiyseniz Office 365 Pro'yu ücretsiz kullanabilirsiniz.

Açıköğretimlilere Office 365 Pro Ücretsiz!

Türkiye’nin köklü eğitim kurumlarından Anadolu Üniversitesi, açıköğretim öğrencilerine ücretsiz Office 365 Pro imkanı sunacak.Dijital dünyada kullanıcılara çeşitli ayrıcalıklar sunan “edu” uzantılı mail adresleri, bu kez de ücretsiz bir şekilde Office 360 Pro sahibi olmanın kapılarını aralayacak. Eskişehir’de bulunan Anadolu Üniversitesi bünyesinde verilen ve öğrencilerin mekandan bağımsız öğrenim gördüğü “açıköğretim” öğrencileri kendilerine sunulan aof.anadolu.edu.tr mail adresleriyle Office 365 Pro’nun ücretsiz sahibi olacaklar. 1 terabaytlık devasa bir sanal depolama alanının da ücretsiz sunulacağı bu güzel hizmetten faydalanabilmek için bir dizi işlemleri gerçekleştirmek gerekiyor.

1. http://portal.office.com/home adresine gidip @aof.anadolu.edu.tr uzantılı mail adresinizi yazın. Sistem sizi otomatik olarak yönlendirecektir.

2.Parolanızı yazın.

3.Çıkan sayfada “Şimdi Yükle”ye basın.

 

Kurulum işlemlerini tamamlayarak Office 365 Pro’yu hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. Açıköğretim öğrencisiyseniz fakat aof.anadolu.edu.tr uzantılı e-posta adresiniz yoksa sadece birkaç adımda e-posta hesabınızı oluşturabilirsiniz.

1. https://mail.anadolu.edu.tr/web/yenieposta.aspx adresine gidin. Kimlik numaranızı yazın.

2. Seçiminizi yapın.

 

E-posta adresiniz birkaç saat içinde aktif olacaktır. Aktif olduktan sonra yukarıda izah ettiğimiz adımları tamamlayarak Office 365 Pro sahibi olmanız mümkün.

Office 365 Nasıl Kullanılır ve Özellikleri Nelerdir?

YORUMLAR