Kaydettiğiniz Fotoğrafları Snapchat'te Nasıl Paylaşırsınız?

Akıllı telefonunuzla daha önce çekmiş olduğunuz fotoğrafları, Snapchat'te nasıl paylaşacağınızı anlatıyoruz.

Kaydettiğiniz Fotoğrafları Snapchat'te Nasıl Paylaşırsınız?

Fotoğraf ve video paylaşım uygulaması Snapchat’te, daha önce çekmiş olduğunuz görüntüleri arkadaşlarınızla nasıl paylaşacağınızı anlattığımız rehber yazımıza göz atmanızda fayda var.

Son zamanların popüler uygulaması Snapchat, kullanıcıların birbirine kısa sürede silinen fotoğraf ve videolar gönderebilmesini sağlıyor. Anlık olarak çektiğiniz fotoğrafları hikayenizde ve arkadaşlarınızla paylaşabileceğiniz uygulamada daha önce çektiğiniz görüntüleri arkadaşlarınızla paylaşmak istiyorsanız, bunun kolay bir yolu var. Ancak önceden belirtelim, bu yöntemde fotoğraflarınızı ya da videolarınızı sadece arkadaşlarınızla paylaşabiliyorsunuz. Yani hikayenizde paylaşmak ne yazık ki mümkün olmuyor.

İlk olarak paylaşmak istediğimiz görüntüyü cihazımızın galerisinden buluyoruz ve seçenekler kısmından Paylaş butonunu seçiyoruz. Listeden Snapchat’i bulup, seçiyoruz.

Gördüğünüz gibi fotoğrafımız Snapchat’te açıldı. Fotoğraf üzerinde yazı, çıkartma vb. düzenlemeleri yaptıktan sonra sağ altta bulunan Gönder butonuna dokunuyoruz.

Listemizdeki arkadaşlarımızı görüyoruz. Fotoğrafı paylaşmak istediğimiz kişiyi seçtikten sonra sağ altta gönder butonu belirecektir, tıklıyoruz.

Yukarıdaki adımları uyguladıktan sonra snap’iniz karşıdaki kişiye iletilmiş olacaktır.


 

Kaçırmamanız Gereken Snapchat Hileleri ve İpuçları

YORUMLAR