Need for Speed: Most Wanted İncelemesi

İyi bir yarış oyunu denildiği zaman ne kullandığınız arabaların, ne yarıştığınız sokakların ne de grafiklerin pek önemi yoktur aslında. Önemli olan şey o an oynadığınız yarış oyununun size hissettirdiği duygulardır. Hız, belirsizlik ve ani manevralarla si

Multiplayer (Çoklu Oyuncu):

Uzun bir süredir yayıncı Electronic Arts Need for Speed serilerinin odağını genel olarak multiplayer moda kaydırmayı hedefliyordu ve Most Wanted ile tam olarak istediklerine ulaşmış gibi görünüyorlar.

Multiplayer'ın en güzel yanı geliştiriciler tarafından yayınlanan farklı yarışlarda yer alabiliyor olmamız ve çeşitli etkinlikler sayesinde dünya üzerinde oyunu oynayan diğer oyuncularla kıyasıya bir rekabet içerisinde olmamız.

Need for Speed Most Wanted'ın Multiplayer'ı için Yeni Oynanış Videosu Yayınlandı
OYUN

Need for Speed Most Wanted'ın Multiplayer'ı için Yeni Oynanış Videosu Yayınlandı

Bu sonbahar çıkışını gerçekleştirecek olan Need for Speed Most Wanted (2012) için EA tarafından yeni bir tanıtım videosu yayınlandı.

Need for Speed Most Wanted Multiplayer modunda oynayış tarzınız ne olursa olsun başarılı olabileceğiniz bir etkinlik bulmanız mümkün. Çoklu oyuncu modunda yarışabileceğiniz farklı 5 tane oynanış modu bulunmakta.

Arkadaşlarımızla birlikte oynarken özellikle takım çalışmasının çoğu zaman ne kadar gerekli olduğunu fark edeceksiniz ve buna dayalı olarak kendinize farklı oynanış stratejileri geliştirmeye çalışacaksınız.

Rakiplerinizi saf dışı etme, drift, park etme, yüksek hız, uzun mesafe atlayışı, takım yarışları ve daha bir çok farklı özellik bizleri çoklu oyuncu modunda beklemekte. Anlayacağınız tek kişilik oyun menüsü sadece bir başlangıç. Gerçek heyecanın başladığı ve birçok rakibin bizleri beklediği oyun modu ise multiplayer olarak karşımıza çıkıyor.

Ayrıca Need for Speed Most Wanted'ın çoklu oyuncu modu içerisinde tüm oyuncuların ortak olarak yapabilecekleri birçok kazanım (achievements) bulunmaktadır. Sadece bu kazanımları başarabilmek için bile oyun başında geçireceğiniz zamanın gerçekten çok keyifli olacağına emin olabilirsiniz.

Çoklu oyunculu modunda kazandığınız yarışlar ve tamamladığınız görevler için sizleri sınırsız sayıda farklı ödüller ve hediyeler bekliyorlar olacak. Sadece çoklu oyuncu modunda oynayabilmek için bile Need for Speed Most Wanted için ödeyeceğiniz ücrete değecektir.

  1. Need for Speed: Most Wanted İncelemesi
  2. Oynanış:
  3. Grafik ve Ses:
  4. Multiplayer (Çoklu Oyuncu):
  5. Sonuç:

YORUMLAR