TETRIS

TETRIS

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 3,181
  • DOSYA BOYUTU 35 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Electronic Arts

TETRIS klasik tetris oyununu mobil cihazlarımıza getiriyor

TETRIS klasik tetris oyununu mobil cihazlarımızda oynamamıza olanak sağlayan resmi tetris oyunudur.

Android işletim sistemine sahip akıllı telefon ve tabletlerimizde ücretsiz olarak oynayabileceğimiz bir oyun olan TETRIS'te temel amacımız tepeden aşağıya doğru düşmekte olan farklı şekillere sahip cisimleri birbirleri ile uyumlu olacak şekiled tabana yerleştirmektir. Arada boşluk kalmayacak şekilde birleştirdiğimiz şekiller bize puan kazandırmaktadır ve kaybolarak yeni gelen cisimler için boş yer oluşturmaktadır.

TETRIS yenilenmiş ve görsel olarak hoş görünen grafiklerle süslenmiştir. Oyundaki renkler oldukça canlı ve oyun Android tablet ve akıllı telefonlarda akıcı bir şekilde çalışabilmekte. Oyunun kontrolleri günümüz dokunmatik cihazlara göre yeniden yapılandırılmış ve kolay bir oynanış sunmakta. TETRIS oyuna eklenen farklı oyun modları ile de zenginleştirilmiş bir içeriğe sahip hale getirilmiş. Marathon Mode ve TETRIS Galaxy adlı 2 farklı oyun modu keşfedilmek üzere oyun severleri bekliyor.

TETRIS oyundaki başarılarımızı kayıt altına alıyor ve yüksek puanlarımızı Facebook üzerinden paylaşmamıza ve liderlik sıralamalarına girmemize de izin veriyor.