20 Mart Türkiye Koronavirüs Tablosu ve İllere Göre Aşı Tablosu

20 Mart Türkiye koronavirüs tablosu açıklandı. 20 Mart Türkiye koronavirüs vaka sayısı kaç oldu? İllere göre aşı tablosu ve vaka sayısı haberimizde.

fahrettin-koca-koronavirüs-tablosu

20 Mart Türkiye koronavirüs tablosu duyuruldu. 20 Mart vaka sayısı kaç oldu? 20 Mart Türkiye koronavirüs can kaybı kaç? Çin'de başlayan koronavirüs salgını dünya genelinde yayılmaya devam ediyor. İllere göre aşı tablosu ve vaka sayısı açıklandı.

Güncel Koronavirüs Risk Haritası

Sağlık Bakanlığı'nın açıkladığı verilere dayanarak risk haritası oluşturuldu. Twitter'da @KoronaReport kullanıcı adlı hesap tarafından paylaşılan harita şu şekilde:

guncel-koronavirus-risk-haritasi

Sağlık Bakanlığı'nın açıkladığı illere göre vaka sayısı da şu şekilde:

illere-gore-vaka-sayisi-20mart

20 Mart Türkiye Koronavirüs Tablosu

20-mart-turkiye-koronavirus-tablosu

BioNTech Aşısı Türkiye'de Ne Zaman Yapılacak? Prof. Dr. Uğur Şahin Açıkladı
Bilim

BioNTech Aşısı Türkiye'de Ne Zaman Yapılacak? Prof. Dr. Uğur Şahin Açıkladı

BioNTech aşısı Türkiye'de ne zaman uygulanacak? Amerika Birleşik Devletleri merkezli ilaç firması Pfizer ile Almanya merkezli biyoteknoloji şirketi BioNTech'in aşısının ülkemizde ne zaman uygulanmaya başlanacağına dair BioNTech CEO'su Prof.

20 Mart Aşı Tablosu

Hemen aşağıdan bugün hangi ilde ne kadar aşı yapılmış öğrenebilirsiniz.

20-mart-asi-tablosu

Mutant Virüslü Hasta Sayısı Açıklandı: Endişe Veriyor!
Bilim

Mutant Virüslü Hasta Sayısı Açıklandı: Endişe Veriyor!

Mutant virüslü hasta sayısı belli oldu. Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi Çocuk Enfeksiyon Hastalıkları Bilim Dalı Başkanı Prof.

Koronavirüs salgınında ateş, vücut ağrıları ve boğaz ağrısı en yaygın belirtiler arasında yer almakta. Çok sayıda koronavirüs hastasında kuru öksürük görülüyor. Koronavirüs yakın temas ile insanlardan insanlara geçmekte. Virüsten korunmak için insanlarla yakın temasta bulunmamanız ve ellerinizi sık sık yıkamanız önerilmekte. Öksürürken ve hapşururken ağzınızı / burnunuzu kapatmayı unutmayın.

Telegram kanalımıza katılarak hem sorular sorabilir hem de teknolojik ürünler hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Telegram kanalımıza burada yer alan bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

Hemen aşağıdan Sağlık Bakanlığı tarafından geliştirilen Hayat Eve Sığar uygulamasını cihazınıza indirebilir ve son duruma bakabilirsiniz. Hayat Eve Sığar uygulamasında koronavirüs haritası yer alıyor. Bu haritada üzerinden nerelerde koronavirüs var olduğu bölgelerin ne kadar derecede riskli olduğu görülüyor. Aynı zaman HES kodu işlemleri de uygulama üzerinden gerçekleştirilebiliyor.

YORUMLAR