22 Mayıs 2021 Türkiye Koronavirüs Vaka Sayısı Tablosu

22 Mayıs Türkiye koronavirüs tablosu açıklandı. 22 Mayıs Türkiye koronavirüs vaka sayısı kaç oldu? İllere göre aşı tablosu ve vaka sayısı haberimizde.

22 mayıs koronavirüs tablosu

22 Mayıs Türkiye koronavirüs tablosu duyuruldu. 22 Mayıs vaka sayısı kaç oldu? 22 Mayıs Türkiye koronavirüs can kaybı kaç? Çin'de başlayan koronavirüs salgını dünya genelinde yayılmaya devam ediyor. İllere göre aşı tablosu ve vaka sayısı açıklandı.

22 Mayıs Türkiye Koronavirüs Tablosu

22 mayıs koronavirüs tablosu 1

Türkiye'ye 90 Milyon Doz BioNTech Aşısı Gelecek: Anlaşma İmzalandı!
Bilim

Türkiye'ye 90 Milyon Doz BioNTech Aşısı Gelecek: Anlaşma İmzalandı!

90 milyon doz BioNTech aşısı için anlaşma imzalandı. Almanya merkezli biyoteknoloji firması BioNTech tarafından yapılan açıklamaya ilişkin merak edilen tüm ayrıntılar haberimizde.

Maske Takma Zorunluluğu Ne Zaman Kalkacak?
Bilim

Maske Takma Zorunluluğu Ne Zaman Kalkacak?

Maske takma zorunluluğu ne zaman sona erecek? Sağlık Bilimleri Üniversitesi Gülhane Eğitim ve Araştırma Hastanesi Enfeksiyon Hastalıkları ve Klinik Mikrobiyoloji Uzmanı Doç.

Koronavirüs salgınında ateş, vücut ağrıları ve boğaz ağrısı en yaygın belirtiler arasında yer almakta. Çok sayıda koronavirüs hastasında kuru öksürük görülüyor. Koronavirüs yakın temas ile insanlardan insanlara geçmekte. Virüsten korunmak için insanlarla yakın temasta bulunmamanız ve ellerinizi sık sık yıkamanız önerilmekte. Öksürürken ve hapşururken ağzınızı / burnunuzu kapatmayı unutmayın.

Telegram kanalımıza katılarak hem sorular sorabilir hem de teknolojik ürünler hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Telegram kanalımıza burada yer alan bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

Hemen aşağıdan Sağlık Bakanlığı tarafından geliştirilen Hayat Eve Sığar uygulamasını cihazınıza indirebilir ve son duruma bakabilirsiniz. Hayat Eve Sığar uygulamasında koronavirüs haritası yer alıyor. Bu haritada üzerinden nerelerde koronavirüs var olduğu bölgelerin ne kadar derecede riskli olduğu görülüyor. Aynı zaman HES kodu işlemleri de uygulama üzerinden gerçekleştirilebiliyor.

YORUMLAR