3 Ocak Türkiye Koronavirüs Tablosu, 3 Ocak Vaka Sayısı Kaç?

3 Ocak Türkiye koronavirüs tablosu açıklandı. 3 Ocak Türkiye koronavirüs vaka sayısı kaç oldu? Detaylar haberimizde.

5-eylul-turkiye-koronavirus-tablosu

3 Ocak Türkiye koronavirüs tablosu duyuruldu. 3 Ocak vaka sayısı kaç oldu? 3 Ocak Türkiye koronavirüs can kaybı kaç? Çin'de başlayan koronavirüs salgını dünya genelinde yayılmaya devam ediyor.

3 Ocak Türkiye Koronavirüs Tablosu

Son 24 saatte 138.941 test yapıldığı paylaşıldı. 9.877 yeni vaka olduğu ve 1.515 hasta olduğu duyuruldu. Bugün 193 kişi hayatını kaybetti ve 10.102 kişi iyileşti.

3 Ocak Türkiye Koronavirüs Toplam Hasta Sayısı ve Can Kaybı

3 Ocak itibari ile son açıklanan verilere göre, Türkiye'de toplam vaka sayısı 2.241.912 oldu. Toplam hayatını kaybedenlerin sayısı ise 21.488'e yükseldi.

Toplam ağır hasta sayısının 3.612 olduğu duyuruldu. Toplam iyileşen hasta sayısı 2.136.534 olarak açıklandı.

Hemen aşağıdan paylaşılan tabloya bakabilirsiniz.

3 Ocak Türkiye Koronavirüs Toplam Hasta Sayısı ve Can Kaybı

Yüz Yüze Eğitim Ne Zaman Başlayacak? İşte Açıklama!
İNTERNET

Yüz Yüze Eğitim Ne Zaman Başlayacak? İşte Açıklama!

“Yüz yüze eğitim ne zaman başlayacak?” sorusu son dönemin en çok merak edilen sorularından bir tanesidir.

Koronavirüs salgınında ateş, vücut ağrıları ve boğaz ağrısı en yaygın belirtiler arasında yer almakta. Çok sayıda koronavirüs hastasında kuru öksürük görülüyor. Koronavirüs yakın temas ile insanlardan insanlara geçmekte. Virüsten korunmak için insanlarla yakın temasta bulunmamanız ve ellerinizi sık sık yıkamanız önerilmekte. Öksürürken ve hapşururken ağzınızı / burnunuzu kapatmayı unutmayın.

Telegram kanalımıza katılarak hem sorular sorabilir hem de teknolojik ürünler hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Telegram kanalımıza burada yer alan bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

Hemen aşağıdan Sağlık Bakanlığı tarafından geliştirilen Hayat Eve Sığar uygulamasını cihazınıza indirebilir ve son duruma bakabilirsiniz. Hayat Eve Sığar uygulamasında koronavirüs haritası yer alıyor. Bu haritada üzerinden nerelerde koronavirüs var olduğu bölgelerin ne kadar derecede riskli olduğu görülüyor. Aynı zaman HES kodu işlemleri de uygulama üzerinden gerçekleştirilebiliyor.

BioNTech Aşısı Mutasyona Uğrayan Koronavirüse Karşı Etkili mi?

BioNTech aşısı mutasyona uğrayan koronavirüse karşı etkili mi? Prof. Dr. Uğur Şahin, tüm dünyanın merak ettiği soruyu yanıtladı. 

Prof. Dr. Şahin, ABD merkezli ilaç firması Pfizer ile birlikte geliştirdikleri aşının mutasyona uğrayan COVID-19’a karşı da koruma sağlayacağına inandığını belirtti. Geliştirdikleri aşının mutasyonlu virüs üzerindeki etkisi ile ilgili önemli bilgiler paylaşan Prof. Dr. Şahin, yaptığı açıklamada, "Aşıyı mutasyona uğramış yaklaşık 20 virüs varyasyonu üzerinde test ettik. Aşının sağladığı bağışıklık tepkisi, her virüs varyasyonunu etkisiz hale getirdi" ifadelerini kullandı.

Volkswagen Türkiye'den Çıktı, Oyun Konsollarında İndirim! - Teknoloji Haberleri #129
Tamindir TV

Volkswagen Türkiye'den Çıktı, Oyun Konsollarında İndirim! - Teknoloji Haberleri #129

Teknoloji haberlerinin bu haftaki bölümünde birbirinden güzel ve önemli gelişmeleri sizlere aktarıyoruz. Hemen yukarıda yer alan videodan bu hafta teknoloji gündeminde neler olmuş, neler bitmiş izleyebilirsiniz.

YORUMLAR