4 Mart Türkiye Koronavirüs Tablosu ve İllere Göre Aşı Tablosu

4 Mart Türkiye koronavirüs tablosu açıklandı. 3 Mart Türkiye koronavirüs vaka sayısı kaç oldu? İllere göre aşı tablosu ve vaka sayısı haberimizde.

saglik-bakani-fahrettin-koca2

4 Mart Türkiye koronavirüs tablosu duyuruldu. 4 Mart vaka sayısı kaç oldu? 4 Mart Türkiye koronavirüs can kaybı kaç? Çin'de başlayan koronavirüs salgını dünya genelinde yayılmaya devam ediyor. İllere göre aşı tablosu ve vaka sayısı açıklandı.

4 Mart Türkiye Koronavirüs Tablosu

Netflix Zammı Sonrasında Kullanıcılardan Gelen Tepki Dolu Paylaşımlar
SOSYAL MEDYA

Netflix Zammı Sonrasında Kullanıcılardan Gelen Tepki Dolu Paylaşımlar

Netflix zammı sonrasında Netflix kullanıcıları ayaklandı. Kullanıcılar yapılan zam miktarının çok fazla olmasından şikayetçi olduklarını dile getiriyor.

4 Mart Aşı Tablosu

Hemen aşağıdan bugün hangi ilde ne kadar aşı yapılmış öğrenebilirsiniz.

4-mart-asi-tablosu

WhatsApp Masaüstünden Arama Özelliği Çıktı: Hemen Deneyin
İNTERNET

WhatsApp Masaüstünden Arama Özelliği Çıktı: Hemen Deneyin

WhatsApp masaüstünden arama özelliği uzun bir bekleyişin ardından çıktı. WhatsApp masaüstünden arama özelliği nasıl kullanılır? Gelin hep beraber yakından göz atalım.

Koronavirüs salgınında ateş, vücut ağrıları ve boğaz ağrısı en yaygın belirtiler arasında yer almakta. Çok sayıda koronavirüs hastasında kuru öksürük görülüyor. Koronavirüs yakın temas ile insanlardan insanlara geçmekte. Virüsten korunmak için insanlarla yakın temasta bulunmamanız ve ellerinizi sık sık yıkamanız önerilmekte. Öksürürken ve hapşururken ağzınızı / burnunuzu kapatmayı unutmayın.

Telegram kanalımıza katılarak hem sorular sorabilir hem de teknolojik ürünler hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Telegram kanalımıza burada yer alan bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

Hemen aşağıdan Sağlık Bakanlığı tarafından geliştirilen Hayat Eve Sığar uygulamasını cihazınıza indirebilir ve son duruma bakabilirsiniz. Hayat Eve Sığar uygulamasında koronavirüs haritası yer alıyor. Bu haritada üzerinden nerelerde koronavirüs var olduğu bölgelerin ne kadar derecede riskli olduğu görülüyor. Aynı zaman HES kodu işlemleri de uygulama üzerinden gerçekleştirilebiliyor.

YORUMLAR