5 Şubat Türkiye Koronavirüs Tablosu ve İllere Göre Aşı Tablosu

5 Şubat Türkiye koronavirüs tablosu açıklandı. 5 Şubat Türkiye koronavirüs vaka sayısı kaç oldu? İllere göre aşı tablosu ve vaka sayısı haberimizde.

5-eylul-turkiye-koronavirus-tablosu

5 Şubat Türkiye koronavirüs tablosu duyuruldu. 53 Şubat vaka sayısı kaç oldu? 5 Şubat Türkiye koronavirüs can kaybı kaç? Çin'de başlayan koronavirüs salgını dünya genelinde yayılmaya devam ediyor. İllere göre aşı tablosu ve vaka sayısı açıklandı.

5 Şubat Türkiye Koronavirüs Tablosu

Son 24 saatte 142.538 test yapıldığı paylaşıldı. 7.901 yeni vaka olduğu ve 620 hasta olduğu duyuruldu. Bugün 110 kişi hayatını kaybetti ve 8.217 kişi iyileşti.

5 Şubat Vaka Sayısı

5 Şubat Aşı Tablosu

Hemen aşağıdan bugün hangi ilde ne kadar aşı yapılmış öğrenebilirsiniz.

5-subat-asi-tablosu

DSÖ Wuhan'da Görülmemiş Verilere Ulaştığını Açıkladı!
Bilim

DSÖ Wuhan'da Görülmemiş Verilere Ulaştığını Açıkladı!

Dünya Sağlık Örgütü (DSÖ) Wuhan'da daha önce kimsenin görmediği verilere eriştiğini duyurdu.

Koronavirüs salgınında ateş, vücut ağrıları ve boğaz ağrısı en yaygın belirtiler arasında yer almakta. Çok sayıda koronavirüs hastasında kuru öksürük görülüyor. Koronavirüs yakın temas ile insanlardan insanlara geçmekte. Virüsten korunmak için insanlarla yakın temasta bulunmamanız ve ellerinizi sık sık yıkamanız önerilmekte. Öksürürken ve hapşururken ağzınızı / burnunuzu kapatmayı unutmayın.

Telegram kanalımıza katılarak hem sorular sorabilir hem de teknolojik ürünler hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Telegram kanalımıza burada yer alan bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

Xiaomi Dört Tarafı Şelale Ekranlı Akıllı Telefonunu Tanıttı
MOBİL

Xiaomi Dört Tarafı Şelale Ekranlı Akıllı Telefonunu Tanıttı

Çinli akıllı telefon üreticisi Xiaomi dört tarafı kıvrımlı şelale ekranlı akıllı telefon tanıttı. Dört tarafında ekran var evet.

Hemen aşağıdan Sağlık Bakanlığı tarafından geliştirilen Hayat Eve Sığar uygulamasını cihazınıza indirebilir ve son duruma bakabilirsiniz. Hayat Eve Sığar uygulamasında koronavirüs haritası yer alıyor. Bu haritada üzerinden nerelerde koronavirüs var olduğu bölgelerin ne kadar derecede riskli olduğu görülüyor. Aynı zaman HES kodu işlemleri de uygulama üzerinden gerçekleştirilebiliyor.

YORUMLAR