A101 Fırsat Ürünleri: Uygun Fiyatlı Samsung TV ve Xiaomi Redmi Telefon Modelleri Satışta!

A101, bu hafta satışa sunduğu fırsat ürünleri arasında Xiaomi Redmi serisinden akıllı telefonlara yer veriyor. İşte uygun fiyatlı tüm elektronik ürünler!

1 Aralık 2022 tarihli A101 elektronik ürünleri arasında Xiaomi Redmi C9 ve Xiaomi Redmi Note 11 akıllı cep telefonları yer alıyor. Fırsat ürünleri olarak kullanıcıya sunulan telefonların yanı sıra Samsung 4K Cyrstal Ultra HD TV modeli de uygun fiyat seçenekleri ile karşınıza çıkıyor.

A101'de bu hafta online satışa çıkan Xiaomi marka telefon modelleri bütçe dostu fiyat aralıklarına sahip. Xiaomi Redmi Note 11, 64 GB depolama kapasitesi sunan seçeneği yer alıyor. Gri, yıldız mavisi ve alacakaranlık mavisi olmak üzere üç farklı renk opsiyonu da bulunuyor. Xiaomi Redmi Note 11 A101 fiyatı: 5.399 TL.

A101 Fırsat Ürünleri Arasında Yer Alan Diğer Cihazlar

1 Aralık tarihli katalogta yer alan Xiaomi Redmi serisinin C9 modeli de 64 GB depolama kapasite seçeneğiyle karşınıza çıkıyor. Turuncu, gece grisi ve alacakaranlık mavisi olmak üzere üç renk seçeneği bulunuyor. Kişisel beğenilere göre seçebileceğiniz telefon modelinin fiyatı da oldukça uygun. Xiaomi Redmi C9 A101 fiyatı: 3.799 TL.

Telefonların haricinde bu hafta dikkat çeken ürünlerden bir diğeri Samsung 4K Cyrstal Ultra HD TV modeli oluyor. YouTube, Netflix gibi sosyal kanal ve ağlara bağlanabilen 4K çözünürlüklü televizyon modeli, ince ve şık bir tasarıma sahip.

11.599 TL'lik fiyat etiketiyle yer alıyor. Samsung'un Cyrstal TV serisinde yer alan modellerin çoğunun başlangıç fiyatının 12.999 TL ve civarı olduğu düşünülünce, A101 fiyatı son derece uygun ve bütçe dostu diyebiliriz.

A101, Şok ve Bim Aktüel: 29 Kasım - 6 Aralık Teknoloji Ürünleri
TEKNOLOJİ

A101, Şok ve Bim Aktüel: 29 Kasım - 6 Aralık Teknoloji Ürünleri

Yakın zamanda yeni bir teknolojik ürün satın almaya hazırlanıyorsanız, perakende mağazalar tarafından satışa sunulan aktüel ürünlere göz atmak isteyebilirsiniz.

YORUMLAR