ŞOK'ta Asus Oyuncu Bilgisayarları, Monitörleri ve Kulaklıklarında Büyük İndirim!

Bu hafta ŞOK'ta uygun fiyatlı teknoloji ürünleri satışa çıkacak. Bu ürünler arasında oyuncu bilgisayarları, monitörler ve kulaklıklar yer alıyor. İşte detaylar!

Şok'ta Uygun Fiyatlı Dizüstü Bilgisayar ve Kablosuz Kulaklık Satışta!

Türkiye'nin en büyük zincir marketlerinden olan ŞOK, teknolojiseverler için bu hafta yine dopdolu kampanyalarla geliyor. 29 Kasım ŞOK teknoloji ürünleri arasında uygun fiyatlı Asus oyuncu bilgisayarı, monitör ve kulaklıklar dikkat çekiyor. 30 Kasım ŞOK teknoloji ürünleri arasına Oppo Enco BUDS2 Kulaklık modeli dahil olacak.

29 - 30 Kasım ŞOK Aktüel Teknoloji Ürünleri

  • Asus Gaming PC Modelleri
  • Asus Monitör Modelleri
  • Asus Oyuncu Kulaklığı Modelleri

Asus Gaming PC Modelleri

ŞOK aktüel teknoloji ürünleri içerisinde yer alan Asus 1650 Gaming PC modeli, fiyat-performans açısından birçok kullanıcıyı mutlu edebilir. 9.999 TL'lik fiyat etiketiyle kullanıcı karşısına çıkıyor. Aynı şekilde Asus 1660S Gaming PC de uygun fiyatlı bir şekilde kullanıcıyla buluşuyor. Bu oyuncu bilgisayarının fiyatı ise 13.399 TL'den satışa çıkıyor.

Asus'un bu hafta ŞOK'ta kullanıcısına sunduğu oyuncu bilgisayarları arasında iki model daha yer alıyor. Bunlardan biri Asus 3050 Gaming PC, diğeri ise Asus 3060 Gaming PC. Eğer oyuncu bilgisayarı ihtiyacınız varsa 14.999 TL'ye satın alabileceğiniz  3050 Gaming PC bulunuyor. 3060 modeldeki oyuncu bilgisayarı ise 17.999 TL fiyat etiketine sahip.

Asus Monitör Modelleri

ŞOK bu haftaki teknoloji ürünlerinde Asus marka bilgisayar, monitör ve kulaklıklar konusunda büyük bir indirime gitmiş diyebiliriz. Bilgisayar dışında sadece monitör ihtiyacı olanlar da unutulmamış. Asus Tuf Gaming VG249Q1A monitör modeli, 3.199 gibi oldukça uygun bir fiyata yerini alıyor.

Daha düşük bütçeli bir modele ihtiyaç duyarsanız Asus VA24EHE 23,8 IPS monitör modelini tercih edebilirsiniz. Full HD görüntü kalitesi ve Adaptive-Sync teknolojisi ile ihtiyaçlarınızı tamamen karşılayacak bir ürün. Oyuncu monitörünün ŞOK fiyatı, 2.499 TL.

Asus Oyuncu Kulaklığı Modelleri

ŞOK 29 Kasım aktüel teknoloji ürünleri içerisinde oyuncuları sevindirecek birçok ürün bulunuyor. Asus Tuf Gaming H3 Gun Metal 7.1 Oyuncu Kulaklığı da onlardan biri. Oyun oynarken aldığınız keyfi ve kaliteli ses deneyimini artırmak için bu modeli tercih edebilirsiniz. Kulaklığın Şok fiyatı: 799 TL'dir. Aynı modelin silver rengi de bulunuyor. Aynı fiyat etiketiyle karşınıza çıkıyor. Zevkinize göre renk seçimi yapabilirsiniz.

Bu Hafta Şok'ta Yer Alan Diğer Teknolojik Ürünler

  • ASUS ExpertBook L1 BA1500CDA-BQ0870 Laptop: 12.799
  • Oppo Enco BUDS2 Kulaklık: 649 TL
  • ASUS ZenBeam E2 LED 300 Lümen WVGA Projeksiyon: 5.499 TL

ŞOK haftalık aktüel ürünleri hakkında daha fazla bilgi almak için aşağıdaki yazımızı ziyaret edebilirsiniz.

A101, Şok ve Bim Aktüel: 29 Kasım - 6 Aralık Teknoloji Ürünleri
TEKNOLOJİ

A101, Şok ve Bim Aktüel: 29 Kasım - 6 Aralık Teknoloji Ürünleri

Yakın zamanda yeni bir teknolojik ürün satın almaya hazırlanıyorsanız, perakende mağazalar tarafından satışa sunulan aktüel ürünlere göz atmak isteyebilirsiniz.

YORUMLAR