Apple iPhone 8 Reklamı Neden McDonald's da Görüldü?

Apple iPhone 8 Reklamı Neden McDonald's da Görüldü?

Söz konusu reklam yapmak ise, elbette Apple'ın son derece başarılı kampanyalar yaptığını yadsıyamayız. Tanıtılmasına birkaç ay kala Apple'ın beklen cihazı iPhone 8, McDonald's menü tanıtımlarının kullandığı bir paylaşımla gündeme damgasını vurdu. Bu durum, doğal olarak soru işaretlerini de beraberinde getirdi.

Avustralya'da dikkati çeken bir indirim kampanyası, iPhone 8'i de oldukça bağlıyordu. Avustralyalı müşterilerine "yüzde 25 indirimli sipariş" kampanyasını destekleyen iletiler gönderen firma, bu iletide görsel olarak iPhone 8 kullandı. Gerçi paket indirimleri lanse eden reklamda ne amaçla iPhone 8 görseli kullanıldı bunu henüz kimse bilemiyor.

Apple ile ilgili haberler yazan editör Benjamin Geskin, reklamda görünen McDonald's görselinin, geçtiğimiz haftalarda kendisine sızdırılan orijinal bir iPhone 8 fotoğrafı ile beraber kullandığını iddia edince, durum daha da karışık bir hale gelmiş oldu.

Bir yandan Apple'ın bir dikkatsizlik yapıp yapmadığı tartışılırken, öte yandan Apple'ın neden Avustralya'da viral reklam yapma çabasında olabileceği de konuşuluyor.

Bu arada doğal olarak bunlar tartışılırken, Apple'dan hiçbir açıklama yapılmamış olduğunu söylememize gerek yok. Dünyanın bir ucunda, büyük olasılıkla insanlar kendilerini meşgul edebilecek konular arıyorlarmış gibi görünüyor. Ama yine de insan "Acaba mı?" diye alnını kaşıyıp düşünmekten kendini alıkoyamıyor. 

iPhone 8, Foxconn Üretim Bandında Görüntülendi

İşte Karşınızda Bronz Renkli iPhone 8!

iPhone 8 Fiyatları Cep Yakacak!

YORUMLAR