Apple Watch 2 Tanıtım Tarihi Sızdırıldı

Apple Watch 2 Tanıtım Tarihi Sızdırıldı

Akıllı saat pazarının yüzde 47’sine sahip olmasına karşın istenilen ilgiyi görmediği belirtilen Apple Watch’un daha gelişmiş sürümünün bu yılın sonuna doğru tanıtılacağını biliyorduk ancak yeni sızıntılara göre Apple Watch 2 beklediğimizden de erken karşımıza çıkabilir.

Dünyanın en değerli ve en sevilen şirketi konumundaki Apple’ın Eylül’ün ikinci haftasında yeni iPhone’ları resmi olarak tanıtacağını biliyoruz ancak DigiTimes’a göre Apple bir sürpriz yaparak Apple Watch 2’yi de aynı etkinlikte tanıtabilir. Apple Watch 2’nin tedarik zincirinin tanıtım tarihi dışında bilgi paylaşmadığını da ekleyelim.

Apple Watch ile istediği satış grafiğini yakalayamamasına rağmen pazarın lideri olan Apple’ın Apple Watch 2’de daha çok donanımsal geliştirmelere yer vereceği konuşuluyor. Tahmin edeceğiniz üzere daha hızlı işlemci, daha fazla bellek, daha gelişmiş pil ömrü, dahili GPS ve hücresel bağlantıya sahip olacak. Tabii ki yazılım tarafında da yenilikler göreceğiz. Öte yandan Apple Watch'un iPhone'a bağımsız çalışması, tasarımının değiştirilmesi, daha uzun kullanım süresi sunması kullanıcıların beklentileri arasında. 

Apple Watch Alınır mı, Apple Watch 2 Beklenmeli mi?

Apple Watch ile Yapılabilecek 20 Şey

iPhone'unuz Olmadan Apple Watch'da Yapabileceğiniz 5 Şey

YORUMLAR