Apple, Yeni Mac’leri Tanıtacağı Etkinliğin Tarihini Açıkladı

Apple, Yeni Mac’leri Tanıtacağı Etkinliğin Tarihini Açıkladı

Yaklaşık bir buçuk ay önce yeni iPhone 7 ve 7 Plus modelleri ile Apple Watch’unu tanıtan Apple, şimdi de yeni Mac PC’lerini tanıtacağı etkinliğin tarihini açıkladı. Detayları haberimizde bulabilirsiniz.

Hareketli bir Eylül ayı geçiren Apple, sene bitmeden önce başka bir etkinlik daha düzenleyeceğini açıkladı. Amerika merkezli şirket, 27 Ekim tarihinde Cupertino’daki ana merkezinde etkinlik düzenleyecek. Basın davetiyelerinin ulaştırılmasıyla ortaya çıkan etkinlik, Apple’ın bir süredir yenilemediği Mac serisine katılacak olan yeni cihazların tanıtılması amacıyla yapılıyor.

Daha önceden gelen bilgilere göre, şimdiki MacBook Pro’dan çok daha hızlı ve ince olan yeni bir MacBook Pro etkinliğe damgasını vuracak. Yeni MacBook Pro’nun en ilgi çekici özelliği ise, bilgisayarın klavyesinin üst kısmında ikinci ekranın bulunacak olması. Bu ekran üzerinden o sırada kullandığınız uygulamanın hızlı tuş atamalarını görüntülenebilecek. Ayrıca USB-C girişli MacBook Air’in ve yeni bir iMac’in de etkinlikte tanıtılacağı bekleniyor.

Yeni Mac’leri birçok kişi merak ediyor ancak bu etkinliğin Apple’ın sene içerisinde düzenlediği en büyük etkinlik olacağını söyleyemeyiz.

Apple, Apple Car’ı Üretmekten Vazgeçti!

Apple Enerji Sektörüne Giriyor

Apple'ın Hisse Değerleri Düştü

YORUMLAR