Apple'ın Elektrikli Araba Tasarımı Sızdırıldı: Aracın Adı iMove Olabilir

Apple'ın Elektrikli Araba Tasarımı Sızdırıldı: Aracın Adı iMove Olabilir

Gündemi meşgul eden haberlerden biri olan Apple'ın elektrikli araba üzerine yoğunlaştığı haberleri, internete sızan bazı tasarım görüntüleriyle daha da önem kazandı. Tasarımlar göz dolduruyor ve aracın adının iMove olabileceği hakkında fikir veriyorlar. Apple'ın Elektrikli Otomobili Doğrulandı: 2020'de Geliyor haberimizin üzerinden henüz çok az zaman geçmişken, arabanın tasarımları olduğu iddia edilen görüntüler internete düştü. 2020 yılında çıkması neredeyse kesinlik kazanan Apple elektrikli arabasının adı iMove olabilir.

Apple'da Tesla gibi elektrikli araba pazarında söz sahibi olabilir mi henüz bunu söylemek için çok erken. Tesla'nın önümüzdeki 5 yıl içinde alacağı yol elbette Apple için bir dezavantaj olabilir. Ancak teknolojik yorumlar göz önüne alınırsa Apple’ın da elektrikli araba endüstrisinde yer alması dünyanın daha yeşil bir geleceğe umutla bakmasına sebep olabilir. Tabii arabaları telefonları kadar çok satarsa. 

Apple'ın otomotiv endüstrisine girişi bu sektöre oldukça farklı bir ivme kazandıracak orası kesin, ancak aracın fiyatı hakkında çeşitli endişeler olduğu da bir gerçek.

Daha önümüzde varsayımlarda bulunacak 5 yılımız var. İnternete düşen tasarım resimleriyle sizleri baş başa bırakıyoruz. 

Apple'ın Elektrikli Otomobili Doğrulandı: 2020'de Geliyor

Apple'ın Elektrikli Arabası Görüntülendi (mi?)

Apple Tesla'ya Rakip Oluyor, Titan Projesini Başlatıyor

YORUMLAR