Cyber Dust Windows Phone Kullanıcılarına Güvenli Mesajlaşmanın Kapılarını Açıyor

Cyber Dust Windows Phone Kullanıcılarına Güvenli Mesajlaşmanın Kapılarını Açıyor

Güvenlik son zamanlarda en çok tartışılan konulardan birisi. Özellikle mobil cihazların ve uygulamaların sunduğu güvenlik düzeyleri kullanıcıların artık ilk dikkat ettiği özellikler arasında geliyor.

Bu konuda nam salmış olan BBM veya üçüncü parti geliştiriciler tarafından sunulan Snapchat sizin için yeterli değilse yakın zaman sonra Windows Phone’a çıkartılacak olan Cyber Dust beklentilerinizi tatmin edecektir.

Girişimci Mark Cuban tarafından duyurulan Cyber Dust sayesinde kullanıcıların mesajlaşma deneyimlerinden herhangi bir şey eksiltmeden güvenlik seviyeleri bir adım ileriye taşınmış olacak. Yani bir başka deyişle, Cyber Dust ile yine mesajlarınıza birbirinden ilginç yüz ifadeleri, GIF‘ler ve URL’ler ekleyebilecek, arkadaşlarınızla fotoğraflar paylaşabileceksiniz. Fakat tüm gönderileriniz tamamen kendi kendine yok olan mesajlar aracılığıyla aktarılmış olacağı için güvenliğiniz riske edilmeyecek.

Uygulama şu an için hem Android hem de iOS marketlerde sunulmakta. Windows Phone için de çok yakın bir zamanda sunulacak olan Cyber Dust’ın en vurucu noktalarından birisi de çapraz platform desteği sunması. Bu yönüyle birlikte uygulama platformlar farklı olsa bile problemsiz bir şekilde kullanılabilecek.

iPad Bağımlısı Pilot Neredeyse Uçağı Düşürüyordu

YORUMLAR