Dünyanın İlk Projeksiyon Teknolojili Saati: RITOT

Dünyanın İlk Projeksiyon Teknolojili Saati: RITOT

Gelecektek kullanılması muhtemel teknolojilerden ilham alan ve bunu başarılı bir şekilde hayata geçiren RITOT isimli bu saat, sahiplerine orijinal ve benzersiz bir deneyim yaşatmaya hazırlanıyor.

Indiegogo sitesinde boy gösteren RITOT toplamda 50.000 dolarlık bir fon toplamayı amaçlıyordu. Fakat görünen o ki tüketiciler bu üründen çok etkilendi ve hedef miktarın çok daha üzerinde bir rakam (1.485.328 dolar) fon toplandı. „Ne söylediğin değil nasıl söylediğin önemli“ diye bir söz vardır. RITOT da tam bu mantık üzerine kurulmuş. Tıpkı diğer saatlerin yaptığı gibi zamanı söylüyor. Fakat asıl önemli olan nokta bunu son derece yaratıcı bir şekilde yapması.

RITOT’da görev yapan projeksiyon teknolojisi, kullanıcıların zamanı bileklerine yansıtmalarına ve bu şekilde takip etmelerine olanak tanıyor. Sade tasarımı sayesinde bir saatten çok kaliteli bir bileklik izlenimi bırakan RITOT‘un yansıtma özelliği cilde herhangi bir zarar vermiyor ve kullanımının tamamen sağlıklı olduğu belirtiliyor. Ürün sadece saati belirtmekle kalmıyor; metin mesajlarını, Facebook bildirimlerini, hava durumu bilgilerini, gelen aramaları ve elektronik postaları da yine yansıtma teknolojisini kullanarak gösteriyor. Titreşim özelliği de bulunan RITOT, bildirimleri ve bilgileri kullanıcıya kusursuz bi şekilde aktarıyor.

Ürünün en dikkat çekici özelliklerinden bir tanesi de değiştirilebilen yansıtma renklerine sahip olması. Sadece tek bir tuşa basarak rengi değiştirebilir ve daha kişisel bir deneyim yaşayabilirsiniz. RITOT’un ‚spor‘ ve ‚bileklik‘ olmak üzere iki farklı modelle sunulması planlanıyor. Bileklik ismi verilen model biraz daha ciddi ve ağırbaşlı. Spor model ise adından da anlaşılacağı gibi daha dinamik görünüyor.

AVIADOR Akıllı Cüzdan Sunduğu Gelişmiş Özelllikler İle Dikkat Çekiyor

YORUMLAR