Echo Connect: Dünyanın İlk Android ve iPhone Şarj Cihazı Huzurlarınızda

Echo Connect: Dünyanın İlk Android ve iPhone Şarj Cihazı Huzurlarınızda

Artık iPhone için ayrı Android için ayrı kablolar eklentiler aramaya son. Echo Connect Plus minicik tek bir gereçle tüm akıllı cihazlarınızı şarj edebiliyor. Üstelik bir anahtarlık boyutlarında ve son derece de ucuz.

Indiegogo web sayfalarında görücüye çıkan Echo Connect, iPhone ve Android akıllı cihazları eş zamanlı ve kolayca şarj edebiliyor. 10 bin dolarlık bir yatırım için Indiegogo'da yer almaya başlayan minik cihaz 20 günde 32 bin 990 dolarlık yatırıma ulaşmış durumda.

Echo Connect her hangi bir USB kaynaktan faydalanarak düşman kardeşler olan Android ve iPhone cihazların bir noktada bir araya gelmesini de sağlayabilen tek cihaz oldu. Piyasa da 19 dolardan satışa çıkan Echo Connect henüz uçuk rakamlarda satış yapmış değil ancak taleplerin artabileceği öngörüsü var. 

Küçük, esnek ve dayanıklı yapısıyla cebinizde rahatça gezdirebileceğiniz Echo Connect aslında sadece Android ve iPhone’ları değil barındırdığı farklı 2 USB çıkışıyla her türlü elektronik cihazı da rahatça şarj edebiliyor.

Echo Connect minik USB şarj chazının yanında bir de portatif batarya seti ile de beraber satılabilecek. Batarya seti 32 saat ömre sahip bir cihaz. Bir akıllı telefonu da 5 defa şarj edebiliyor. 

Sahte Şarj Aleti Bastığınız Her Tuşu Kaydediyor

Şarj Ederken Cüzdanınızı Boşaltan Şarj Teknolojisi

Bütan Gazıyla Akıllı Telefon Şarj Eden Kraftwerk

Android Telefonları Daha Hızlı Şarj Etme Yöntemleri

YORUMLAR