Facebook Messenger Windows Phone Versiyonu Çıktı

Facebook Messenger artık Wİndows Phone cihazlarda kullanılabilecek

Facebook Messenger Windows Phone Versiyonu Çıktı

Sosyal medya devi Facebook, uzun bir süredir iOS ve Android cihazlar için kullanılabilir olan anlık mesajlaşma yazılımı Facebook Messenger'ın Windows Phone versiyonunu resmi olarak yayınladı. Birçok diğer yaygın kullanılan mobil uygulama gibi belli bir süre gecikmenin ardından Windows Phone için çıkış yapan Facebook Messenger Windows Phone mobil cihaz kullanıcılarının daha pratik bir şekilde mesaj gönderip almasına yardımcı oluyor. Facebook Messenger aracılığıyla Facebook mesaj kutunuzdaki mesajlara göz atabilmenin yanında Facebook bağlantılarınızla iletişime geçebiliyor ve dilediğimiz kullanıcı ile özel olarak fotoğraf paylaşabiliyoruz. Facebook Messenger ile eğlenceli çıkartmalar da gönderebilmekteyiz.

Facebook Messenger ile Windows Phone cihazımız üzerinden grup sohbetleri gerçekleştirebilmekteyiz. Bunun yanında konum paylaşma özelliğine sahip uygulama bize yakınımızda olan arkadaşlarımıza yerimizi bildirme imkanı da sunuyor.

Facebook Messenger bütün bu işlemleri hızlı ve pratik bir şekilde gerçekleştirebilmenize olanak sağlamakta. Facebook Messenger sayesinde sadece yazışma ihtiyacı hissettiğinizde Facebook uygulamasını veya tarayıcınız üzerinden Facebook hesabınızı açmadan Facebook mesajlaşma hizmetine erişebiliyorsunuz. Böylece çok daha hızlı bir şekilde yazışma işlemlerini gerçekleştirebiliyorsunuz. Ayrıca internet bağlantınızda gerçekleşen gereksiz veri trafiğini de önleyebiliyorsunuz.

Facebook Messenger Windows Phone versiyonunu indirmek için:

Outlook.com için Skype Hizmete Açıldı

YORUMLAR